Pánské šály, šátky

Oboustranné pánské šály BANDI – příjemně zahřejí a skvěle oživí váš vzhled

Pánské šály BANDI, modelo...
Hodila by se vám do šatníku šála, která vás spolehlivě zahřeje, a navíc skvěle oživí váš outfit? Pak jsou pro vás nové šály BANDI z modelové řady DAMIANI a VILLANI tou pravou volbou. Perfektně doplní váš kabát, sako i bundu. Vynosíte je do zaměstnání i ve volném čase, například do města, na procházku nebo při cestě na ples.

Oboustranné šály mají na každé straně jiný originální design. Díky tomu získáte dvě varianty za cenu jedné. Podívejte se, z jakých vzorů a barev můžete vybírat, abyste vypadali dokonale.

Více info

Pánské šátky BANDI - pro moderní muže, kteří milují styl

Pánský šátek Bozzolo
Hledáte stylový a elegantní doplněk do chladného počasí, který Vás zahřeje? Pánské šátky BANDI z módní řady Bozzolo můžete nosit jak do práce, tak ve volném čase k ležérnímu oblečení. Šátek skvěle zkombinujete s volnočasovým sakem i se svetrem či vestou. Moderní design navržený podle nejnovějších světových trendů dodá Vašemu oblečení svěží vzhled. 

Podívejte se, z jaké nabídky barev a vzorů pánských šátků nového modelu Bozzolo můžete vybírat. 


Více info

Pánské šály EXCLUSIVE - jedinečný doplněk pro náročné muže

Pánská šála BANDI

Jste nároční ve výběru vašeho oblečení? Vyhledáváte kvalitní doplňky, které oživí váš celkový outfit? Pánské šály EXCLUSIVE od BANDI splní vaše očekávání. Exkluzivní pánské šály jsou nejen velice elegantním, ale také velice praktickým doplňkem. V chladném a sychravém počasí se budete cítit vždy velice příjemně a v teple.

Podívejte se na detaily pánských šál EXCLUSIVE a přesvědčte se sami.

Více info

 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...