Pánské šály, šátky

Oboustranné pánské šály BANDI – příjemně zahřejí a skvěle oživí váš vzhled

Pánské šály BANDI, modelo...
Hodila by se vám do šatníku šála, která vás spolehlivě zahřeje, a navíc skvěle oživí váš outfit? Pak jsou pro vás nové šály BANDI z modelové řady DAMIANI a VILLANI tou pravou volbou. Perfektně doplní váš kabát, sako i bundu. Vynosíte je do zaměstnání i ve volném čase, například do města, na procházku nebo při cestě na ples.

Oboustranné šály mají na každé straně jiný originální design. Díky tomu získáte dvě varianty za cenu jedné. Podívejte se, z jakých vzorů a barev můžete vybírat, abyste vypadali dokonale.


Pánská šála BANDI, model DAMIANI

Každou stranu šály zdobí zcela rozdílný vzor. Elegantní geometrický vzor se skvěle hodí jako doplněk kabátu pro cestu do zaměstnání nebo na ples. Originální puntíky zase dokonale oživí váš volnočasový outfit. Vždy budete vypadat elegantně a uděláte skvělý dojem.

Vybírat můžete ze dvou barevných variant. Základem obou je elegantní šedá barva. Model DAMIANI 01 ji kombinuje s tmavě modrým vzorem, model DAMIANI 02 zdobí vzor v barvě bordó.

Pánské šály DAMIANI jsou vyrobené z kvalitního materiálu. Díky tomu vás šála nebude kousat a spolehlivě si udrží tvar, ať už ji uvážete jakkoli.

 

Pánská šála BANDI, model ...
Pánská šála BANDI, model ...
Pánská šála BANDI, model ...

Pánská šála BANDI, model VILLANI

Pánské šály VILLANI kombinují dvě originální barvy, které vycházejí z aktuálních módních trendů. Na každé straně šály převládá jedna barva. Máte tak jedinečnou příležitost zvolit si barevnou variantu podle vašeho aktuálního outfitu. Můžete si být jistí, že budete vždy dokonale sladěni, ať už míříte do zaměstnání, na ples nebo do kavárny.

Model VILLANI 01 kombinuje tmavě modrou a bordó barvu. Model VILLANI 02 pak elegantně propojuje tmavě modrou se světle modrou barvou.

Šály jsou velmi příjemné na omak, takže se v nich budete cítit pohodlně a vždy vás spolehlivě zahřejí.

 

Pánská šála BANDI, model ...
Pánská šála BANDI, model ...
Pánská šála BANDI, model ...

Nakupujte z pohodlí vašeho domova v e-shopu v sekci pánské šály, kde si můžete prohlédnout všechny modely. Nebo si přijďte šálu vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Naši odborní poradci vám rádi s výběrem pomohou, abyste vypadali opravdu dokonale.


Rada pro vás

Šála se skvěle hodí ke kabátu. Podívejte se na nabídku vlněných pánských kabátů BANDI, které vás v zimě spolehlivě zahřejí.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...