Pánské šály, šátky

Pánské šály EXCLUSIVE - jedinečný doplněk pro náročné muže

Pánská šála BANDI

Jste nároční ve výběru vašeho oblečení? Vyhledáváte kvalitní doplňky, které oživí váš celkový outfit? Pánské šály EXCLUSIVE od BANDI splní vaše očekávání. Exkluzivní pánské šály jsou nejen velice elegantním, ale také velice praktickým doplňkem. V chladném a sychravém počasí se budete cítit vždy velice příjemně a v teple.

Podívejte se na detaily pánských šál EXCLUSIVE a přesvědčte se sami.

Popis pánských šál

Pánská šála EXCLUSIVE 05
Design pánských šál EXCLUSIVE osloví i ty nejnáročnější hned na první pohled. Barevné kombinace pánských šál odpovídají žhavým trendům současné módy. Pánskou šálu si můžete obléct jak k pánskému kabátu, tak ke sportovní bundě. V obou případech budete vypadat stylově. A co víc! Svému celkovému outfitu dodáte šmrnc. Nebojte se barev! Pořiďte si více barevných kombinací a buďte za každé situace originální.

Exkluzivní materiál pánské šály je velice příjemný na dotek. S pánskou šálou z 100% umělého hedvábí se nemusíte obávat nepříjemné statické elektřiny, která na sebe chytá všelijaká smítka. Navíc se vám nestane, že se pánská šála začne žmolkovatět a ztrácet tak svůj jedinečný vzhled. Pokud pánskou šálu odložíte či schováte do své aktovky, pánská šála neztratí svůj tvar a nepokrčí se vám. V pánské šále EXCLUSIVE budete vypadat za každé situace oslnivě. A to není všechno!

Pánská šála EXCLUSIVE 03
Díky složení materiálu se nemusíte obávat, že vás pánská šála bude kousat nebo jinak dráždit. Po celý den se budete cítit jako v bavlnce. A cítit se pohodlně a sebejistě je důležité. Hlavně tehdy, když vás čeká významná pracovní schůzka nebo rande. Nechcete přece přijít podrážděný a nervózní, protože máte na sobě něco, co vás vytáčí. V pánské šále EXCLUSIVE od BANDI se vám to nestane!

Pánská šála EXCLUSIVE od BANDI za cenu od 449,-Kč do 549,-Kč je vhodným dárkem pro každého muže. Nejen že ho potěšíte, ale navíc mu darujete nový jedinečný kousek do jeho šatníku. Stačí si jen vybrat z nabídky barevných kombinací.


Detaily pánských šál EXCLUSIVE

Barvy a vzory pánských šál EXCLUSIVE se mohou měnit. Podívejte se na aktuální nabídku pánských šál EXCLUSIVE v internetovém obchodě BandiVamos.cz. Nakupujte z pohodlí vašeho domova.

Pánská šála EXCLUSIVE 01
Pánská šála EXCLUSIVE 02
Pánská šála EXCLUSIVE 03

Tip pro vás

Je Vám zima? Hledáte kvalitní a elegantní pánský kabát? Podívejte se na aktuální nabídku pánských vlněných kabátů od značky BANDI v internetovém obchodě BandiVamos.cz.


Mohlo by vás zajímat

Chystáte se na ples? Víte že se k obleku nosí zásadně opasek? Je toho mnohem víc, na co byste si měli dát pozor. Přečtěte si článek Chystáte se na ples? Čtěte jak se správně obléknout.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...