Pánské šály, šátky

Pánské šátky BANDI - pro moderní muže, kteří milují styl

Pánský šátek Bozzolo
Hledáte stylový a elegantní doplněk do chladného počasí, který Vás zahřeje? Pánské šátky BANDI z módní řady Bozzolo můžete nosit jak do práce, tak ve volném čase k ležérnímu oblečení. Šátek skvěle zkombinujete s volnočasovým sakem i se svetrem či vestou. Moderní design navržený podle nejnovějších světových trendů dodá Vašemu oblečení svěží vzhled. 

Podívejte se, z jaké nabídky barev a vzorů pánských šátků nového modelu Bozzolo můžete vybírat. 


Pánské šátky BANDI, model Bozzolo - kvalita a styl

Barevná kombinace pánských šátků a stylové zakončení konců jemnými třásněmi, dodávají šmrnc vašemu celkovému vzhledu. Je originálním doplňkem pro muže, jakéhokoliv věku, kteří chtějí vyzdvihnout svůj osobitý styl. Šátek BANDI je nejen elegantním, ale také velice praktickým doplňkem. V chladných dnech Vás příjemně zahřeje. Kvalitní a vyvážená kombinace materiálu 50% bavlna a 50% polyester zajišťuje příjemný a pohodlný pocit při nošení. Díky tomuto složení není šátek kousavý, ale naopak je velice příjemný na dotek. 

Pánský šátek za cenu 399 Kč je vhodným dárkem pro každého muže. Nejen, že je potěšíte, ale navíc jim darujete nový jedinečný kousek a pomůžete oživit jejich šatník. Stačí si jen vybrat z nabídky barevných kombinací.


Detaily pánských šátků

Pánský šátek BANDI, model...
Pánský šátek BANDI, model...
Pánský šátek BANDI, model...


Tip pro Vás

Pánské šátky od BANDI nyní můžete nakoupit v klidu a z pohodlí Vašeho domova. Podívejte se na aktuální nabídku pánských šátků na e-shopu www.BandiVamos.cz
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...