Spodní prádlo

Pánské spodní prádlo BANDI – pohodlně v každé situaci

Značkové spodní prádlo BA...
NOVINKA Návrháři od BANDI dokončili novou kolekci spodního prádla pro muže. Můžete si vybírat z kvalitních boxerek a nátělníků z přírodních materiálů.

Produkce značkových nátělníků je vhodná nejen pro sportovní aktivity, ale také ke společenskému oblečení. Nátělníky nosí muži pod společenskou košili spolu s oblekem, aby nátělník absorboval pot a nebyl v kontaktu s košilí. To přivítají jejich protějšky, protože nemusí často prát košile. A proč bylo prádlo testováno?

Testování spodního prádla

Testování spodního prádla BANDI mělo jeden zásadní cíl. Odhalit nedokonalosti na pánských boxerkách a nátělnících a odstranit je.


Černé boxerky BANDI
Například boxerky. Muži jistě znají ten pocit, kdy si obléknou kalhoty nebo džíny a boxerky se vyhrnou směrem k rozkroku. Vytvoří se pak několik varhánků a pod kalhotami je nastláno. Ten pocit nění nijak příjemný. Návrháři od BANDI zkrátili nohavice od boxerek na minimum, aby k tomuto jevu nedocházelo, a aby se muž cítil jako v bavlnce. 


Dalším častým problémem u boxerek je padání pasu v zadní části. Pokud není na boxerkách správně nastavená délka od rozkroku k pasu, muži si po předklonění neustále nasazují boxerky zpět na pas. Detailů, které tvoří boxerky těmi dokonalými je jistě více. A právě proto se návrhy musely otestovat. 


Použití spodního prádla

Pánské boxerky BANDI - po...
Muži si vybírají barvu spodního prádla podle pocitu, podle události, na kterou se chystají nebo podle povětrnostních podmínek. Tomu byla přizpůsobena i barevná škála spodního prádla BANDI. Barva černá, bílá a šedá jsou vhodné pro sportovní aktivity, za jakéhokoliv počasí.

Specifická je v tomto případě barva bílá, která je vhodnou barvou pro použití k pánskému obleku pod bílou košili. Pot se absorbuje do nátělníku a košile zůstává čistá. Černý nátělník pod bílou košili nedoporučujeme, protože některé bílé košile mírně prosvítají a nátělník by byl viditelný. Jednodušší to bude jistě v období plesů, kdy si k černé košili můžete obléknout nátělník v jakékoliv barvě.


Značkové spodní prádlo BA...
A volba barvy boxerek? Ta je dána vždy jen pocitem muže. Ovšem nezapomeňte, že bílá barva je znamením čistoty. Takže pokud vás bude zajímat, jak se ukážete v očích partnerky, volte vždy bílou barvu boxerek.

Vybírejte luxusní spodní prádlo BANDI v prodejnách Pánské obleky BANDI nebo v e-shopu Pánské obleky BANDI. Doporučujeme jako skvělý dárek pro muže. Například pod stromeček na Vánoce.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...