Společenské vesty

Pánská volnočasová vesta BANDI, model SLIM Divito – elegantní kousek do vašeho volnočasového i pracovního šatníku

Pánská vesta BANDI, model...
AKCE Tmavě modrá vesta s dvouřadým zapínáním je perfektní volbou pro váš volný čas. Dodáte tak vašemu vzhledu na eleganci a osobitosti, například na večeři s přáteli nebo na procházku městem. Pomocí vesty můžete podpořit i váš seriózní vzhled v práci. Díky kvalitní bavlněné látce se budete ve vestě vždy cítit pohodlně.

Pánská vesta je ušitá v moderním vyštíhleném střihu SLIM, který dokonale padne mužům se štíhlou nebo standardní postavou. Tento střih navíc opticky vyrýsuje vaši mužnou siluetu.

Více info

Pánská vesta BANDI, model SLIM Dulano – elegantní dvouřadá vesta do práce i společnosti

Pánská vesta BANDI, model...
AKCE Chcete oživit váš outfit do práce nebo na ples? Doplňte váš oblek dvouřadou vestou, která dokonale podtrhne váš elegantní vzhled. Tmavě modrá vesta se perfektně hodí k modrému, černému i šedému obleku. Vynosíte ji také samotnou jen s košilí a oblekovými nebo volnočasovými kalhotami.

Vyštíhlený střih SLIM je perfektní volbou pro muže štíhlé a standardní postavy. Praktickým páskem na zadní straně vesty ji dokonale přizpůsobíte vaší postavě. Skvěle tak vyrýsuje vaši figuru a zdůrazní její mužné rysy.

Více info

Pánské vesty BANDI, modelová kolekce SLIM NALDO – perfektně doplní váš outfit na svatbu, do práce i pro volný čas

Pánské vesty BANDI, model...
Chcete udělat jedinečný dojem na vaše okolí? Pak by vaší pozornosti neměly uniknout vesty z modelové řady NALDO. Vesty v módní tmavě petrolejové a tmavě šedé barvě perfektně doplní váš oblek na svatbu, ples nebo oslavu jubilea. Pokud se jako manažer chcete odlišit od ostatních, můžete si ji vzít i do práce. Skvěle ji vynosíte také ve volném čase k saku nebo ke košili a kalhotám. Dodá vám vždy elegantní a stylový vzhled.

Pánské vesty jsou ušité v moderním střihu SLIM, který se hodí zejména pro muže štíhlé a standardní postavy. Přiléhavý střih vaši postavu perfektně opticky vytvaruje a zdůrazní její mužnost. 

Více info

Tmavě modrá pánská společenská vesta SLIM Velano - luxusní vlněná vesta do práce, do společnosti i pro volný čas

Pánská vesta Velano - úvo...
AKCE Oživte váš společenský i volnočasový šatník tmavě modrou vestou Velano, která při každé příležitosti podtrhne váš elegantní vzhled. Skvěle ji využijete k obleku, ať už do práce nebo na společenské události. Perfektně ji vynosíte také k bavlněným kalhotám a riflím. A to jak samostatně, tak v kombinaci s volnočasovým sakem. Módní vyštíhlený střih SLIM dokonale padne mužům štíhlé a standardní postavy.


Více info

Pánské vesty BANDI, model SLIM FIT PADERI Marin a MAGNELI Marin – podtrhnou váš slavnostní vzhled na všech společenských událostech

Pánské vesty BANDI, model...
 Chystáte se na svatbu, oslavu jubilea nebo jinou společenskou událost? Oživte váš outfit jedinečnými slavnostními vestami. Tmavě modré vesty prošité stříbrnou nitkou perfektně doplní váš černý, modrý i šedý oblek. Navíc jsou ušité celé z oblekové látky. Díky tomu si můžete v méně formálních chvílích odložit sako, aniž byste porušili pravidla společenské etikety. Budete elegánem v každé situaci.

Vesty jsou ušité v moderním střihu SLIM, který skvěle padne mužům štíhlé a standardní postavy. Vyštíhlený střih perfektně přizpůsobíte vaší postavě pomocí pásku na zadní straně vesty. Vyrýsuje tak vaši postavu a zdůrazní její mužné rysy.

Více info

Pánské společenské vesty BANDI, model SLIM FIT GALDI – buďte elegantní jako ženich, svatební host i manažer

Pánská vesta BANDI, model...
Pánská společenská vesta GALDI v módní světle šedé nebo světle petrolejové barvě dodá vašemu vzhledu na eleganci. Perfektně se hodí na svatbu. Pokud ji zkombinujete se slavnostní kravatou, regatou nebo motýlkem, jako ženich v ní zaručeně vyniknete. Skvěle v ní zaujmete také jako svatební host. Pokud se oblékáte rádi elegantně i do práce nebo ve volném čase, je pro vás vesta GALDI perfektní volbou.

Více info

Pánská vesta BANDI, model SLIM FIT Ortisey – elegantní vesta k obleku i volnočasovému oblečení

Pánská vesta BANDI, model...
Károvaná dvouřadá vesta Ortisey dokonale podtrhne váš elegantní vzhled. Modrou vestu snadno zkombinujete s oblekem a získáte tak jedinečný outfit do zaměstnání. Budete vypadat profesionálně v kanceláři, na pracovní poradě i obchodním jednání. V kombinaci s košilí vesta skvěle doplní také vaše volnočasové kalhoty nebo rifle. Takto stylově oblečeni uděláte perfektní dojem na večeři s přáteli i v práci, pokud nemáte striktní dress code.

Vesta je ušitá v moderním vyštíhleném střihu SLIM. Tento střih skvěle padne mužům štíhlé a standardní postavy. Vaši postavu pomůže opticky vytvarovat, takže budete vypadat vždy mužně a elegantně.

Více info

Pánská vesta BANDI, model SLIM FIT Scozia – doporučujeme do zaměstnání i pro volný čas

Pánská vesta BANDI, model...
AKCE Víte, jak v obleku působit ještě elegantněji? Doplňte jej stylovou pánskou vestou BANDI, model SLIM FIT Scozia. Šedou vestu s károvaným vzorem doporučujeme nosit k obleku do zaměstnání. Skvěle se hodí také k bavlněným kalhotám a košili. Můžete ji zkombinovat i s volnočasovým sakem a vyrazit tak například na procházku městem, do kavárny či na rande. Pánská vesta dokonale podtrhne váš elegantní vzhled.

Jedinečná pánská vesta Scozia je ušitá v moderním vyštíhleném střihu SLIM. Tento střih je ideální volbou pro muže štíhlé a standardní postavy. Vesta pomáhá opticky tvarovat postavu, takže v ní budete vypadat mužně a uděláte perfektní dojem.

Více info

Pánská volnočasová vesta BANDI, model SLIM Filipo – stylová tmavě modrá vesta pro volný čas, do práce i na svatbu

Pánská volnočasová vesta ...
Pořiďte si stylovou pánskou vestu Filipo, kterou využijete pro řadu příležitostí. Tmavě modrá vesta dokonale oživí váš volnočasový outfit. Skvěle ji vynosíte ke košili s volnočasovým sakem i samostatně k bavlněným kalhotám nebo riflím. Perfektní dojem tak uděláte při posezení s přáteli i v práci, pokud nemáte striktní dress code. Vestu doporučujeme nosit také k pánskému obleku do zaměstnání a na společenské události, například na svatbu. Vašemu vzhledu vždy dodá na osobitosti a eleganci.

Vesta je ušitá v moderním vyštíhleném střihu SLIM. Proto skvěle padne především mužům štíhlé a standardní postavy. Vyštíhlený střih pomůže opticky vyrýsovat vaši postavu, takže budete vypadat mužně a elegantně.


Více info

 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...