Společenské vesty

Pánská obleková vesta BANDI, model SLIM FIT Winston – jedinečný doplněk vašeho obleku

Pánská obleková vesta BAN...
Pánská obleková vesta Winston je jedinečným doplňkem, díky kterému bude váš oblek vypadat exkluzivně a luxusně. Tmavě modrou vestu s decentním károvaným vzorem skvěle využijete do zaměstnání i na společenské události. Například na svatbu, ples, návštěvu divadla, rodinnou oslavu a jiné společenské události.

Vesta je ušitá v moderním vyštíhleném střihu SLIM FIT. Tento střih doporučujeme mužům standardní a štíhlé postavy. Vesta perfektně vyhladí záhyby vaší košile. Dokonale tak vytvaruje vaši postavu a zdůrazní její mužné rysy.Popis pánské oblekové vesty

Kombinace - kalhoty Argen...
Vesta je ušitá z velmi kvalitní matné látky v tmavě modré barvě s decentním károvaným vzorem.  Ideálně se tak hodí k matným oblekům šedé, krémové nebo tmavě modré barvy.

Exkluzivního vzhledu dosáhnete kombinací vesty Winston například s pánským oblekem BANDI, model TAILORED FIT II Argento nebo s modelem SLIM FIT II Viconte. Přečtěte si, jak tyto obleky a vestu vzájemně kombinovat a vytvořit tak až osm jedinečných variant outfitu.

Pánská obleková vesta Winston pozvedne formálnost vašeho obleku a vašemu vzhledu dodá na serióznosti. Skvěle ji tak využijete například pro důležitá obchodní jednání nebo významné společenské události, jako jsou svatby, promoce či oslavy jubileí.

Kombinace - sako Argento ...
Vesta Winston patří do prémiové kolekce. Tomu odpovídá prvotřídní kvalita látky, kterou tvoří ze 70 % vlna a z 30 % polyester. Díky této jedinečné kombinaci materiálů je vesta lehká a prodyšná, což oceníte především v horkých dnech. Vesta je navíc celá ušitá z oblekové látky, takže si v méně formálních chvílích budete moci odložit sako.

Cena pánské oblekové vesty BANDI, model SLIM FIT Winston je 2.499 Kč a jedná se o naprosto jedinečný doplněk pro váš společenský šatník.

Přijďte si vestu Winston vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. Naši odborní poradci vám ji rádi ukáží v kombinaci s exkluzivními pánskými obleky a doplňky BANDI.

Detaily oblekové vesty

Kombinace - kalhoty Argen...
Kombinace - sako Viconte ...
Pánská obleková vesta BAN...

Rady a tipy

Věděli jste, že v konzervativních kruzích byste měli dle pravidel společenské etikety nechat spodní knoflík vesty rozepnutý? Díky tomu se navíc budete cítit pohodlně a vesta se vám nebude při sezení vyhrnovat a krčit se, takže budete vypadat upraveně a skvěle. V méně formálním prostředí však můžete spodní knoflík vesty nosit zapnutý.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...