Společenské vesty

Pánské vesty BANDI, model SLIM FIT PADERI Marin a MAGNELI Marin – podtrhnou váš slavnostní vzhled na všech společenských událostech

Pánské vesty BANDI, model...
 Chystáte se na svatbu, oslavu jubilea nebo jinou společenskou událost? Oživte váš outfit jedinečnými slavnostními vestami. Tmavě modré vesty prošité stříbrnou nitkou perfektně doplní váš černý, modrý i šedý oblek. Navíc jsou ušité celé z oblekové látky. Díky tomu si můžete v méně formálních chvílích odložit sako, aniž byste porušili pravidla společenské etikety. Budete elegánem v každé situaci.

Vesty jsou ušité v moderním střihu SLIM, který skvěle padne mužům štíhlé a standardní postavy. Vyštíhlený střih perfektně přizpůsobíte vaší postavě pomocí pásku na zadní straně vesty. Vyrýsuje tak vaši postavu a zdůrazní její mužné rysy.


Popis pánských vest PADERI a MAGNELI

Pánská vesta BANDI, model...
Tmavě modré vesty jsou prošité ozdobnou stříbrnou nitkou. Pokud chcete ještě podtrhnout váš společenský vzhled, doplňte vestu slavnostní kravatou či regatou. Zaručeně uděláte perfektní dojem na vaše okolí.

Chcete svůj oblek doplnit vestou v tmavším odstínu? Pak zvolte vestu MAGNELI, na které převládá tmavě modrá barva. Naopak vesta PADERI je více prošitá stříbrnou nitkou. To z ní činí skvělou volbu pro muže, kteří by rádi oživili outfit světlejší vestou s nádechem lesku.

Pánská vesta BANDI, model...
Tyto dva modely vest, které byly navrženy ve stylu nejnovějších módních trendů, také rozeznáte podle dalších designových prvků. Model PADERI doplňují elegantní klopy, které přidají vašemu vzhledu na vážnosti. Naopak u vesty MAGNELI módní návrhářka zvolila klasický střih bez klop a s rozdílnými kapsami. Díky tomu v ní budete působit více uvolněným a elegantním dojmem.

Vesty jsou součástí exkluzivní kolekce doplňků. Snadno je tak sladíte například s kravatou či kapesníčkem do saka ve stejných barvách. Podívejte se na jedinečné doplňky k vestám PADERI a MAGNELI z této limitované edice.

Cena pánských vest PADERI a MAGNELI je 2.399 Kč a jedná se o jedinečné doplňky do vašeho šatníku. Vesty jsou ušité z kvalitního materiálu, který tvoří 84 % polyesteru a 16 % viskózy. Vesta se vám proto nebude krčit a budete se v ní cítit pohodlně.

Elegantní vesty, které podtrhnou váš slavnostní vzhled, jsou dílem módní návrhářky Dominiky Kobierské.


Prohlédněte si z pohodlí domova všechny dostupné velikosti v e-shopu www.BandiVamos.cz. Pokud si chcete vestu vyzkoušet i s oblekem a dalšími doplňky, navštivte kteroukoli z devíti značkových prodejen BANDI. Podívejte se, kterou prodejnu Pánské obleky BANDI máte nejblíže.Pánská vesta BANDI, model...
Pánská vesta BANDI, model...
Pánská vesta BANDI, model...
Pánská vesta BANDI, model...
Pánská vesta BANDI, model...


Tip pro vás

Chcete si vzít vestu na svatbu? Doplňte ji stejně elegantním oblekem. Přečtěte si, jaký svatební oblek vybrat, aby byl ženich dokonalý.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...