Svatební vesty pro ženicha

Svatební vesty BANDI - aby ženich vypadal dokonale

Pánská svatební vesta BAN...
Desítky mužů na svatbě, desítky obleků a kravat. Kdo je ženich? Hledáte v davu muže v pánském obleku, který jako jediný má kytku v klopě saka. Někdy to jde ztěžka. Pro odlišení ženicha od ostatních svatebních hostů doporučujeme slavnostní svatební vesty s anglickou kravatou a kapesníčkem do kapsy saka. Svatební vesta od BANDI udělá z ženicha muže číslo jedna, odliší jej od ostatních mužů a podtrhne tak jeho úlohu na svatbě.

Vybírejte z několika barev a vzorů svatebních vest, které jsou inspirovány klasikou i současnými trendy ve svatební módě.

Svatební set - čím odlišíte ženicha?

Svatební vestou

Pánská svatební vesta BAN...
Svatební vesty jsou vyrobeny ze vzorovaného materiálu polyester 100%, se šesti knoflíky, které jsou potaženy stejným materiálem jako vesta. Zadní strana je ušita z lesklé podšívkové látky a je opatřena stahovací páskou s kovovou sponou na zádech. Stahovací páska je určena pro regulaci obvodu pasu.

Anglickou kravatou a kapesníčkem 

Napevno uvázaný uzel anglické kravaty zajišťuje jeho trvalou formu a umožňuje snadné a rychlé založení kravaty prostřednictvím kovových háčků. Obvod krku lze nastavit kovovým jezdcem. Umožňuje zapnutí  anglické kravaty od obvodu  krku  34 cm až po 50 cm. Kapesníček dotáhne outfit ženicha k dokonalosti. Kapesníček je vždy vyroben z identického materiálu, jako je svatební vesta a můžete jej do kapsy saka vložit, jak se vám líbí. Nedbale, načechraně nebo poskládaně.

Cena svatebního setu je od 1.599 Kč do 1.999 Kč a zahrnuje svatební vestu, anglickou kravatu a kapesníček do saka v jednom designu.

Pánská svatební vesta BAN...
Pánská svatební vesta BAN...
Pánská svatební vesta BAN...
Pánská svatební vesta BAN...
Pánská svatební vesta BAN...
Pánská svatební vesta BAN...

Doporučujeme

Svatební vesty pro ženicha můžete koupit v klidu a pohodlí na e-shopu www.BandiVamos.cz. Podívejte se na aktuální nabídku pánských svatební vest BANDI.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...