Probíhající AKCE

Pánská vesta BANDI, model SLIM FIT Scozia – doporučujeme do zaměstnání i pro volný čas

Pánská vesta BANDI, model...
AKCE Víte, jak v obleku působit ještě elegantněji? Doplňte jej stylovou pánskou vestou BANDI, model SLIM FIT Scozia. Šedou vestu s károvaným vzorem doporučujeme nosit k obleku do zaměstnání. Skvěle se hodí také k bavlněným kalhotám a košili. Můžete ji zkombinovat i s volnočasovým sakem a vyrazit tak například na procházku městem, do kavárny či na rande. Pánská vesta dokonale podtrhne váš elegantní vzhled.

Jedinečná pánská vesta Scozia je ušitá v moderním vyštíhleném střihu SLIM. Tento střih je ideální volbou pro muže štíhlé a standardní postavy. Vesta pomáhá opticky tvarovat postavu, takže v ní budete vypadat mužně a uděláte perfektní dojem.Popis pánské oblekové vesty Scozia

Pánská vesta BANDI, model...
Vesta je ušitá z velmi kvalitní matné látky středně šedé barvy s károvaným vzorem. Proto je ideální volbou do zaměstnání i pro volný čas. Doporučujeme ji kombinovat s šedými a tmavě modrými obleky. Oživíte váš vzhled a budete působit velmi elegantně. Vezměte si ji například k pánskému obleku BANDI, model SLIM FIT Scozia. Ve volném čase můžete popustit uzdu vaší fantazii a vestu nakombinovat s oděvy a doplňky výraznějších barev. Vynosíte ji k volnočasovému saku, bavlněným kalhotám i košili.

Elegantní pánská vesta se řadí do prémiové kolekce BANDI. Je ušitá z exkluzivní látky složené z 55 % vlny, 15 % polyesteru a 30 % viskózy.  Tato jedinečná kombinace materiálů zajistí, že se v ní budete cítit pohodlně a příjemně po celý den.

Pánská vesta Scozia je celá ušitá z oblekové látky. Díky tomu ji můžete nosit v rámci volnočasového outfitu i bez saka. Pokud si ji vezmete k obleku, můžete si v méně formálních chvílích sako odložit.

Cena pánské oblekové vesty BANDI, model SLIM FIT Scozia je 2.499 Kč a jedná se o stylový doplněk, který skvěle oživí váš oblek i volnočasový outfit.

Přijďte si vyzkoušet luxusní vestu Scozia do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Zde se vám budou ZDARMA věnovat odborní poradci, kteří vám rádi pomohou s výběrem toho správného oblečení pro vás. Nechte si vestu ukázat v jedinečných kombinacích s pánskými obleky či volnočasovou módou.

Původní cena vesty: 2.499 Kč

Nová akční cena saka: 1.249 Kč

Ušetříte: 1.250 Kč 


Pozor, akce platí pouze do 1. 11. 2018.

Detaily pánské vesty

Pánská vesta BANDI, model...
Pánská obleková vesta BAN...
Pánsk vesta BANDI, model ...
Pánský obleková vesta BAN...

Rady a tipy

Věděli jste, že v konzervativních kruzích byste měli dle pravidel společenské etikety nechat spodní knoflík vesty rozepnutý? Díky tomu se navíc budete cítit pohodlně a vesta se vám nebude při sezení vyhrnovat a krčit se, takže budete vypadat upraveně a skvěle. V méně formálním prostředí však můžete spodní knoflík vesty nosit zapnutý.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...