Probíhající AKCE

Úpravy pánských obleků na vaše míry ZDARMA

Kalhoty boční pohled

Vážíme si klientů, kteří se rozhodnou pro značku Pánské obleky BANDI. Proto jsme pro Vás připravili zvýhodnění v podobě úpravy pánského obleku ZDARMA. Tyto úpravy obleků prováději na prodejnách Pánské obleky BANDI mistrové krejčí, a to přesně dle pravidel pánské společenské etikety. Díky této skutečnosti se můžete spolehnout na to, že máte oblek přizpůsoben na vaše míry tak, jak má skutečně být.

Na fotografiích, viz níže, si můžete prohlédnout základní požadavky na rozměry pánského obleku. Dále se pak dočtete o podmínkách nákupu pro úpravu obleku ZDARMA a ceníky úprav.

Jak má vypadat správně padnoucí oblek

Kalhoty boční pohled
Kalhoty čelní pohled
Kalhoty zadní pohled
Klopy u saka
Rukáv saka a košile
Ruce v kapsách? Proč ne!?

Z fotografií je patrné, že například kalhoty v dolní části netvoří skládací harmoniku, ale jeden varhánek, nebo že konce rukávů košile správně vyčnívají z rukávu saka. Tato a další pravidla upravuje společenská etiketa.


Podmínky pro úpravu ZDARMA

AKCE ÚPRAVA ZDARMA - jelikož je úprava pánského obleku prací časově náročnou a nelze ji odbýt, můžeme tak vyhovět pouze některým klientům. Proto provádíme úpravy pánských obleků a košil klientům BANDI VAMOS, kteří při jednorázovém nákupu vyberou minimálně pánský oblek spolu s:

- kabátem

- košilí a doplňkem

- svetrem a doplňkem

- obuví

- dalším pánským oblekem

Seznam pánských doplňků značky Pánské obleky BANDI

Pokud tedy jednorázově nakoupíte například pánský oblek, košili a opasek, úpravy vám budou provedeny ZDARMA, v rámci AKCE.

UPOZORNĚNÍ. AKCE se netýká úprav dětských obleků a pánských obleků ve výprodeji.


Ceník úprav pánských obleků STANDARD


STANDARD

Popis úpravy

Cena

Úpravy obleku
Úprava rukávů saka
499,- Kč

Úprava délky kalhot 299,- Kč

Úprava pasu a sedu kalhot
249,- Kč

Úprava vesty obleku 549,- Kč

Posunutí knoflíků

49,- Kč
Úpravy kabátu
Zkrácení rukávů
499,- KčÚpravy košile
Úprava délky rukávů
299,- Kč

Úprava délky košile
199,- Kč

Propasování košile
349,- Kč


POPIS STANDARD :

Pánský oblek zakoupený v prodejně BANDI VAMOS. Klient zakoupí pouze pánský oblek a úpravy jsou nutné. Klientovi musí být upraveny míry tak, aby byl oblečen dle pravidel společenské etikety.

Pánská košile zakoupená v prodejně BANDI VAMOS. Klient nemá konfekční rozměry a není jiná možnost než vybrat jiný rozměr a upravit. Klient nakupuje jednorázově pánskou košili spolu s pánským oblekem.


Ceník úprav pánských obleků NADSTANDARD
Úpravy obleku
Úprava rukávů saka
699,- Kč

Úprava délky kalhot
449,- Kč

Úprava pasu a sedu kalhot
349,- Kč

Úprava vesty obleku
799,- Kč

Posunutí knoflíků
89,- Kč

Zkrácení náramenic
1.349,- Kč

Propasování saka
1.199,- Kč

Úprava šířky nohavic
499,- Kč

Snížení pásku v PD u kalhot
699,- Kč

Zkrácení saka
1.199,- Kč

Zabrání pasu a sedu do boků
699,- KčÚpravy kabátu
Zkrácení rukávů
749,- KčÚpravy košile
Úprava délky rukávů
399,- Kč

Úprava délky košile
249,- Kč

Propasování košile

449,- Kč


POPIS NADSTANDARD :

Pánský oblek zakoupený v prodejně BANDI VAMOS. Klient trvá na úpravě, která je mimo rámec standardní úpravy, např. centimetr zúžení kalhot nebo saka modelu jemně zeštíhleného na úroveň modelu zeštíhleného a podobně.

Pánský oblek nezakoupený v prodejně BANDI VAMOS. Pouze pro klienta, který průkazně, na základě prodejky, prokáže, že je již klientem BANDI VAMOS, a že zakoupil již minimálně jeden oblek u BANDI VAMOS.

Pánská košile zakoupená v prodejně BANDI VAMOS. Klient nemá konfekční rozměry a není jiná možnost, než vybrat jiný rozměr a upravit. Klient nezakoupil ke košili pánský oblek.


Úpravy AKCE ZDARMA a STANDARD mají přednost před úpravami NADSTANDARD. Z tohoto důvodu mohou plynout delší čekací lhůty. Termíny vyhotovení 14 dnů i více nejsou výjimkou. V případě časového a trvalého skluzu v úpravě STANDARD nemusí být požadavek na úpravu cizího produktu přijat.


Co když nevyužijete možnost krejčovské úpravy zdarma v den nákupu?

Nevadí, v případě, že zákazník ihned nevyužije svého nároku na úpravy zdarma, může je uplatnit později. Nejpozději však do 30-ti dní ode dne nákupu. Po uplynutí této lhůty budou veškeré úpravy, všem zákazníkům, zpoplatněny dle platného ceníku.

UPOZORNĚNÍ Při přinesení obleku na doúpravu je potřebné mít oblek vyčištěný v čistírně z hygienických důvodů. 


Nárok na standardní úpravy zdarma vyplývá na základě: splnění podmínek Akce úpravy zdarma, jedná o V.I.P. zákazníka, případně jsou zákazníkovi standardní úpravy obleku nabídnuty u vybraných obleků. 


Řešení v případě neshody

Pokud nastane neshoda mezi klientem a poradcem BANDI VAMOS, zda jde o úpravu STANDARD či NADSTADARD, má rozhodující význam pro určení úprav poradce. Pokud s rozhodnutím poradce klient nesouhlasí, může se obrátit na manažera prodejny k projednání a následnému potvrzení či vyvrácení rozhodnutí poradce.


Tip navíc

Chcete-li ve společnosti vypadat skvěle a udělat dojem, dbejte na to, abyste byli správně oblečeni. Přečtěte si 10 praktických rad jak nosit oblek, abyste se ve společnosti neztrapnili.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...