Probíhající AKCE

BANDI VIP karta – speciální slevy a exkluzivní výhody pro věrné klienty

Věrnostní V.I.P. karta BA...
Věrnostní VIP karta vám přináší skvělé výhody, abyste zbytečně neutráceli. Nyní získáte až 15% slevu na každý nákup. A to ještě není všechno. Každý měsíc pro vás budou vybrané produkty, a to i z nové kolekce, za speciální VIP. cenu. Díky tomu ušetříte až tisíce korun.

Nezáleží na tom, jestli nakupujete pravidelně nebo jednou za čas. BANDI VIP karta se vám vždy vyplatí. Přečtěte si, jak se stanete VIP klientem a jaké další výhody získáte.

Exkluzivní výhody s BANDI VIP kartou

1.) Při  každém nákupu uplatníte VIP slevu na nezlevněné zboží v prodejnách BANDI a v e-shopu www.BandiVamos.cz.

2.) Standardní úpravy obleku na míru budete mít vždy zdarma.

3.) Vybrané produkty, a to i z nové kolekce, získáte za speciální VIP cenu. Díky tomu ušetříte až tisíce korun.

4.) Při nákupech se vám budou načítat body. Ti z vás, kteří budou mít na svém kontě 150 000 bodů, se stanou automaticky držiteli VIP Golden Card s 15% slevou, která platí napořád.

5.) Při nákupu v e-shopu www.BandiVamos.cz kartu nepotřebujete. Po přihlášení do systému se vám budou automaticky zobrazovat ceny s vaší VIP slevou. Přihlašovací údaje vám budou zaslány na e-mail po založení VIP karty BANDI.


VIP Card - sleva 5 %

Věrnostní V.I.P. karta BA...
Elegantní černou VIP kartu získáte za jakýkoliv nákup nad hodnotu 3.000 Kč v prodejnách BANDI nebo v e-shopu www.BandiVamos.czPři každém dalším nákupu již uplatňujete slevu 5% a čerpáte věrnostních výhod, které pro vás připravujeme každý měsíc. Zároveň se vám na kartu načítají body pro dosažení exkluzivní VIP Golden Card s 15% slevou.

Vlastníte-li papírovou VIP kartu, prodejci vám ji v kamenných prodejnách BANDI nebo v e-shopu www.BandiVamos.cz automaticky vymění za novou, plastovou. 


VIP Silver Card - sleva 10 %

Jste student a vlastníte ISIC kartu? Čerpejte ještě větších výhod a nechte si vytvořit kartu u BANDI, kdy při každém nákupu získáte speciální studentskou VIP Silver Card s 10% slevou. Oproti průkazu ISIC můžete díky BANDI VIP Silver kartě nakupovat za výhodné VIP ceny a sbírat body k dosažení VIP Golden kart s 15 % slevou. Za pánský oblek k maturitě nebo ke státnicím můžete ušetřit i několik tisíc korun. Elegantní stříbrnou VIP kartu získáte za jakýkoliv nákup nad hodnotu 3.000 Kč ve značkových prodejnách BANDI nebo v e-shopu www.BandiVamos.cz.


VIP Golden Card - sleva 15 %

Vážíme si věrných klientů a proto jim chceme zajistit maximální výhody. Po dosažení 150.000 bodů za své nákupy získáte prestižní VIP Golden Card BANDI, kterou nemá každý. Značková pánská společenská móda BANDI pro vás bude již napořád o 15% levnější. Celková finanční úspora je například pro manažera i několik desítek tisíc korun ročně. 


Podmínky VIP karty

- Pro uplatnění slevy v kamenných prodejnách BANDI vždy předložte kartu prodejci u pokladny.

- Pro uplatnění slevy na e-shopu se jednoduše přihlašte pomocí přihlašovacích údajů, které vám budou po založení karty zaslány na e-mail.

- Sleva se nevztahuje na akční zboží a nelze ji sčítat s jinými slevami či akcemi BANDI.

- VIP Silver Card může získat pouze student. Karta má omezenou platnost do měsíce maturitní zkoušky nebo u studenta vysoké školy do 26 -ti let věku včetně.


alt

 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...