Aktuality

Chystáte svatbu? Nepodceňte přípravu ženicha!

Svatební veletrh
Zveme vás na Svatební veletrh v Pardubicích, který se koná v pátek 27. a v sobotu 28. ledna 2017.

Oblékněte ženicha tak, aby po boku nevěsty vypadal jako chlap a mezi svatebčany zářil. Přijďte se podívat na nové modely pánských svatebních obleků, svatebních vest, slavnostních košilí a kravat či opasků. Ve výstavní expozici BANDI si také prohlédnete novinky ze společenské obuvi. Odborní poradci vám na místě poradí s výběrem vhodného pánského obleku a pomůžou vám zkombinovat i ostatní doplňky tak, aby ženich vypadal dokonale.

A to není vše, co získáte návštěvou expozice BANDI na Svatebním veletrhu v Pardubicích. Zdarma obdržíte exkluzivní brožuru plnou praktických rad „Jak správně obléknout ženicha a čeho se vyvarovat“. Dále VOUCHER
v hodnotě 500 Kč pro nákup svatebního oblečení a obuvi ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.

POZOR: Brožura s praktickými radami a VOUCHER v hodnotě 500 Kč jsou určené výhradně pro návštěvníky veletrhu a nelze je jinak získat, ani v prodejnách BANDI.

Oba veletržní dny budou vyplněny doprovodným programem, jako jsou módní přehlídky svatebních a společenských šatů. Dále se podíváte na ukázky trendů zásnubních a snubních prstenů, svatebních kytic a dekorací, svatebních dortů a moderní gastronomie. To vše pro váš velký den D. Podívejte se na program svatebního veletrhu v Pardubicích.


Jste zvědaví a nemůžete se dočkat?

Proč čekat až do veletrhu. Podívejte se hned teď. Takto mají správně vypadat svatební kravaty nebo svatební vesty, které ženichovi zaručí, že bude vypadat na svatbě ze všech mužů nejlépe.

Pánská svatební vesta BAN...
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...