Aktuality

Oficiální tváří módní značky Pánské obleky BANDI se nově stal známý český herec Petr Štěpánek

Pánské obleky BANDI - her...
Novou tváří značky BANDI se stal populární herec. Když se řekne Petr Štěpánek, mnohým se vybaví nespočet pohádek, filmů či seriálů, kde ztvárnil hlavní roli. Od nezapomenutelné pohádky Zlatovláska až po současné seriály, jako jsou například Ohnivý kuře či Ordinace v růžové zahradě.

Petr Štěpánek je muž, který rád obléká pánskou společenskou módu i ve svém volném čase a značku Pánské obleky BANDI nosí již několik let. „Po letech, kdy jsme spolu pracovali na menších projektech, se jedná o logické vyústění úspěšné a dlouhodobé spolupráce. Na svou novou roli se velice těším,“ říká Petr Štěpánek.


„Pan Petr Štěpánek patří k uznávaným hereckým osobnostem. Je to elegantní a šarmantní muž, který dbá na svůj vzhled a je pro něj přirozené dobře se obléknout. Na české scéně není mnoho takto výrazných osobností a mě osobně velice těší, že jsme se s panem Štěpánkem na spolupráci dohodli. Navíc jsem rád, že mohu spolupracovat s člověkem, kterého si cením pro jeho lidskost a morální vlastnosti,“ dodává majitel značky BANDI, pan Andrej Vámoš.

Herec Petr Štěpánek se bude nově podílet na připravovaných kampaních a PR aktivitách módní značky BANDI. V roli tváře značky bude mít skutečně napilno. Čeká ho nejen profesionální focení, ale i natáčení reklamních spotů pro mediální kampaně a další aktivity. Už teď se můžete těšit, že tohoto úspěšného a oblíbeného herce uvidíte častěji, a to nejen v divadle nebo na televizních obrazovkách.

Podívejte se na exkluzivní oblek ze 100% vlny, který doporučuje Petr Štěpánek.


Pánské obleky BANDI - her...
Pánské obleky BANDI - her...
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...