Aktuality

Potřebujete oblek na každý den a nechcete zbytečně utrácet? V BANDI pro vás mají řešení

Pánský oblek BANDI, model...
TIP PRO VÁS Možná také patříte mezi zákazníky, kteří se potýkají s problémem, že při každodenním nošení obleku vypadají, jako by stále chodili v tom stejném oblečení.  Jedinou cestou, jak z toho ven, byl doteď drahý nákup několika obleků, které bylo nutné střídat.

V BANDI se rozhodli pomoci a vytvořili dva jedinečné obleky a oblekovou vestu, které můžete vzájemně kombinovat. Návrháři docílili toho, že díky použití stejné látky a dokonalému propracování módních detailů spolu obleky a vesta skvěle ladí a vzájemně se doplňují. Proto je snadno vzájemně zkombinujete. Díky tomu můžete vytvořit až osm jedinečných kombinací. Budete vypadat pokaždé jinak a pokaždé skvěle.

Přečtěte si více o stylové vestě Winston a jedinečných oblecích Argento a Viconte, které můžete kombinovat.


Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II Argento

Kombinace - pánský oblek ...
Oblek Argento je tmavě modré barvy v matném provedení s jemným károvaným vzorem. Proto je ideální volbou do zaměstnání. Stejně dobře v něm můžete vyrazit na svatbu, rodinnou oslavu a jiné společenské události. Károvaný vzor oživí váš vzhled podle nejnovějších módních trendů.


Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II Viconte

Kombinace - pánský oblek ...
Oblek Viconte je díky svému exkluzivnímu materiálu a střihu vhodný pro všechny společenské události. Doporučujeme ho nosit na oslavy jubileí, na plesy, do tanečních, do divadla, na svatbu a další společenské události. Tento oblek je navíc kombinovatelný. To znamená, že sako i kalhoty můžete zakoupit zvlášť v různých velikostech. Velikost saka a kalhot tak přesně přizpůsobíte vašim požadavkům. To ocení především muži, kteří mají problém najít dobře padnoucí oblek jedné velikosti.


Pánská obleková vesta BANDI, model SLIM FIT Winston

Kombinace - kalhoty Argen...
Stylová obleková vesta Winston je jedinečným doplňkem, díky kterému bude váš outfit vypadat exkluzivně a luxusně. Vesta je prodejná samostatně. Díky tomu si pořídíte oblekovou vestu přesně na vaši postavu. Navíc je celá ušitá z oblekové látky, proto si můžete v méně formálních chvílích odložit sako, což oceníte zvláště v horkých dnech.

Přesvědčte se sami a podívejte se, jak můžete kombinovat tyto dva obleky a oblekovou vestu.

Kombinace - kalhoty Argen...
Kombinace - kalhoty Argen...
Kombinace - sako Argento ...
Kombinace - sako Viconte ...
Kombinace - sako Viconte ...
Kombinace - sako Viconte ...
Kombinace - sako Viconte ...

Dva obleky, jedna vesta a osm různých kombinací. Šetřete své peníze a nakupujte chytře. Přijďte si obleky a vestu vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat správně, abyste vypadali opravdu dokonale.


Rady a tipy

Chcete vědět více informací o pánském obleku BANDI, model TAILORED FIT II Argento? Přečtěte si článek, kde se dozvíte podrobnosti o módních detailech pánského obleku.

Chcete vědět, k jakým příležitostem si můžete vzít pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II Viconte? To se dozvíte v tomto článku.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...