Aktuality

Pánské košile BANDI s ozdobným pinem – pro váš osobitý vzhled na plese, svatbě a jiných společenských událostech

Pánská společenská košile...
Rádi byste dodali vašemu elegantnímu vzhledu na osobitosti? Oblékněte si pánskou košili BANDI, která má límec zdobený stylovým pinem z lesklé oceli. Dokonale tak doladíte váš outfit kultivovaného gentlemana a váš vzhled získá punc jedinečnosti.

Výjimečný dojem tak uděláte v zaměstnání i na různých společenských akcích, například na plese, při návštěvě divadla nebo jako svatební host.Pin – moderní ozdoba dnešních gentlemanů inspirovaná historií

Pánská společenská košile...
Lesklý ocelový pin je unikátním módním doplňkem, který dnes zaujme na první pohled. Na počátku 20. století přitom patřil k běžným součástem pánského společenského šatníku. Používal se ke spojení cípů hedvábného límce, který by jinak nedržel tvar.

V současné módě má ozdobný pin především dekorační funkci. Zároveň podpírá a nadzvedává kravatový uzel, který díky tomu perfektně vynikne.


K obleku i volnočasovému saku

Pánská společenská košile...
Košile s pinem se nosí vždy s kravatou. Skvěle se hodí k obleku i volnočasovému saku. Proto ji využijete pro formální příležitosti i volnočasové aktivity. Košile s pinem vypadá skvěle například v kombinaci s pletenou kravatou, která patří k aktuálním módním hitům.

Prohlédněte si jedinečnou nabídku pánských volnočasových sak a pletených kravat značky BANDI.

Přijďte si košile s pinem vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Naši odborní poradci vám s výběrem rádi pomohou a případně vám doporučí vhodnou kravatu.

Vyberte si košili s pinem v internetovém obchodě www.BandiVamos.cz. Pro výběr správné velikosti vám poslouží rozměrové tabulky jednotlivých střihů košil.¨

Fotogalerie

Pánské společenské košile...
Pánské společenské košile...
Pánské společenské košile...
Pánské společenské košile...
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...