Aktuality

Desatero tipů, jak se správně obléknout do tanečních a oslnit partnerku

Pánské obleky BANDI - des...
TIP PRO VÁS Chystáte se do tanečních? Chcete zaujmout, ale nevíte, co na sebe? Přečtěte si desatero osvědčených tipů. Pomohou vám vypadat skvěle, a navíc budete oblečeni správně dle společenské etikety.

Oslňte vaši partnerku a udělejte perfektní dojem na vaše spolužáky, učitele i rodinu.

1. Oblek

Bez obleku se neobejdete. Taneční jsou večerní společenská událost, proto volte tmavý oblek bez vzoru. Klasika je černý oblek, ve kterém budete vypadat formálně a noblesně. Tmavě šedé a tmavě modré obleky jsou velice moderní. V takovém obleku budete oblečeni módně a v záplavě černé vyniknete.

Vybírat můžete z lesklých i matných obleků. V lesklém obleku se budete odlišovat od ostatních tanečníků a uděláte větší dojem na dívky. Lesklý oblek se vám bude skvěle hodit pro slavnostní příležitosti, jako je ples, svatba nebo rodinná oslava. Tmavý matný oblek je decentnější. Dále ho využijete k maturitě, pracovnímu pohovoru, zkouškám na vysoké škole, promocím a pro všechny společenské události.

Dvoudílný oblek složený ze saka a kalhot je do tanečních to pravé. Pokud se chcete odlišit, zvolte trojdílný oblek s vestou. V takovém obleku budete vypadat starší a zkušenější. Vesta vám dodá na mužnosti, a navíc si díky ní budete moci v méně formálních chvílích odložit sako. Ovšem pouze pokud je celá ušitá z oblekové látky.


2. košile

Košili volte bílou, případně jednobarevnou bez vzoru. Bílá košile ladí s jakoukoliv barvou obleku a kravaty. Bílá je navíc symbolem čistoty, takže budete vypadat jako upravený a čistotný mladý muž. Barevnou košilí se můžete sladit s šaty vaší partnerky, čímž určitě zabodujete. Navíc budete působit jako dokonalý pár.

Nezapomeňte, že k obleku se nosí vždy košile s dlouhým rukávem. Košile se zapínáním rukávů na klasické knoflíčky se hodí pro jednotlivé lekce. Na závěrečnou je vhodné volit košili se zapínáním na manžetové knoflíčky, díky kterým budete působit slavnostním dojmem. Ideálním řešením je košile s univerzální manžetou, kterou můžete zapínat jak na klasické, tak na manžetové knoflíčky.


3. kravata, motýlek

Kravatu přizpůsobte barvě košile. K bílé košili si můžete vzít kravatu jakékoli barvy, a snadno se tak sladit s šaty vaší partnerky. K barevné košili je nejjednodušší volit kravatu stejné barvy, ale v jiném odstínu. Například světle fialovou košili doplnit tmavě fialovou kravatou. Místo kravaty si můžete vzít i motýlka. Budete vypadat elegantně a poutat pozornost.

U vzorovaných kravat se vyhněte modelům s diagonálními pruhy. Tyto kravaty se nosí pouze do práce. Pokud si výběrem kravaty nejste jistí, je nejjednodušší nechat si odborně poradit.

4. kapesníček do saka

Pokud chcete vypadat opravdu elegantně a dodat vašemu vzhledu na osobitosti, doplňte náprsní kapsu vašeho saka kapesníčkem. Základem je bílý kapesníček do saka, který se hodí pro všechny společenské události. Barevným kapesníčkem dáte najevo svou osobnost a můžete jej sladit s šaty vaší partnerky.


5. obuv

K obleku se nosí vždy šněrovací, kožená, společenská obuv. K tmavému obleku do tanečních vždy volte černé boty v matném nebo lesklém provedení. Matnou obuv využijete pro všechny společenské události, lesklé boty jsou vhodné pro slavnostní příležitosti. Dbejte na to, abyste měli obuv vždy čistou.


6. ponožky

K černé obuvi oblékněte jedině černé ponožky bez vzoru. Odhalené lýtko je závažný prohřešek proti společenské etiketě, proto musí být ponožky dostatečně vysoké, aby se vám mezi ponožkami a kalhotami při sezení neodhalovaly nohy.


7. opasek

Opasek musí ladit s barvou obuvi. K černým botám volte černý, kožený, společenský opasek, který je široký maximálně 3 cm. Zlatou nebo stříbrnou sponou se můžete sladit se šperky vaší partnerky. Pokud budete mít manžetové knoflíčky, vybírejte shodnou barvu se sponou opasku.


8. kabát

Než vstoupíte na taneční parket, budete v chladnějších dnech potřebovat kabát. Ten vás příjemně zahřeje a dokonale zakryje celé sako. Vaši oblíbenou bundu nechte v šatníku. K obleku se bunda zásadně nenosí.


9. bílé rukavičky

Noblesním doplňkem jsou bílé společenské rukavičky. Dodají vám na eleganci a budete působit slavnostním dojmem. Také jimi skvěle zamaskujete potící se dlaně.


10. sebevědomí

Pokud se obléknete podle bodů 1–9, budete vypadat naprosto skvěle. Pak už stačí pouze jediné. Narovnat se a hrdě vykročit na taneční parket. Ženy totiž milují sebevědomé muže.


Navštivte kteroukoli značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI. Naši odborní poradci vám rádi poradí s výběrem nejvhodnějšího oblečení, obuvi a doplňků, abyste vypadali opravdu dokonale a nezůstali v tanečních na ocet.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...