Aktuality

Dvouřadé sako – nadčasový kousek pro moderní gentlemany

Pánské volnočasové sako B...
TIP PRO VÁS Věděli jste, že dvouřadé sako je aktuálním hitem v oblasti pánské módy? Dvouřadé sako přitom patří k nepostradatelným součástem pánské módy již více než 120 let. Pokud hledáte sako, které nikdy nevyjde z módy, pak je pro vás dvouřadé sako ideální volbou. Tento jedinečný nadčasový kousek by v šatníku moderního elegantního muže rozhodně neměl chybět. Přečtěte si více o výhodách dvouřadého saka a o tom, jak jej správně nosit.Hodí se k bavlněným kalhotám i riflím

Pánské volnočasové sako B...
Dvouřadé sako se skvěle hodí k elegantním bavlněným kalhotám typu chinos i k riflím. Typicky modré dvouřadé sako dokonale ladí s bílými kalhotami. Díky této působivé kombinaci, která odkazuje k námořnickému původu dvouřadého saka, ve slunečných letních dnech zaručeně zazáříte. Efektně jej zkombinujete i s kalhotami jiných barev, například červenými, krémovými nebo světle modrými. U riflí se vyhněte stejnému odstínu saka a kalhot.


Nahradíte jím jednořadé sako i oblek

Dvouřadé sako využijete pro stejné typy příležitostí jako jednořadé sportovní sako. Ideálně se tak hodí pro volnočasové aktivity, například pro posezení s přáteli, na nákupy nebo na promenádu u moře. Pokud to váš pracovní dress code dovoluje, můžete v něm udělat skvělý dojem i v zaměstnání.

Dvouřadé sako působí formálněji než jednořadé. Proto jej ideálně využijete pro formální akce, kde není nutné jít v obleku, ale kde by jednořadé sportovní sako působilo již příliš ležérně. Ve dvouřadém saku budete vypadat vždy jedinečně a stylově.

Moderní střih zvýrazní mužnost vaší postavy

Pánské volnočasové sako B...
Moderní dvouřadé sako svým střihem dokonale formuje postavu a zvýrazňuje její mužnost. Díky tomu se hodí pro muže všech typů postav. Vyštíhlení saka v oblasti pasu opticky zeštíhluje. Efektu zeštíhlení napomáhají i dvě řady knoflíků, které tvoří tvar písmene „Y“. Píkové klopy směřují k ramenům, která díky tomu vypadají širší. Moderní střih dvouřadého saka tak skvěle zvýrazní mužnou siluetu vaší postavy.


Jak se správně zapíná dvouřadé sako?

Dvouřadá saka mají nejčastěji šest nebo čtyři knoflíky. Na levé straně se zapíná pouze horní skrytý knoflík, ostatní mají ozdobnou funkci. Na pravé straně se dají zapínat dva, nebo jeden knoflík. Nejdůležitější pravidlo zní, že dvouřadé sako se nikdy nerozepíná. Ani při sezení. Pokud je zapínání na dva knoflíky, mohou se dle některých autorů knih o společenské etiketě zapínat oba, nebo lze spodní knoflík ponechat rozepnutý.

Rozepnutí spodního pravého knoflíku umožňuje mnohem pohodlnější usednutí. Ruce se lépe vkládají do kapes kalhot a sako se nosí celkově pohodlněji. Pokud chcete sako nosit v souladu s aktuálními módními trendy, pak volte právě tuto variantu. V případě, že je zapínání na jeden knoflík, zapíná se vždy.

Pořiďte si jedinečné dvouřadé sako BANDI, model SLIM Duello nyní za 5.199 Kč.

Přijďte si jej vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI a přesvědčte se sami, jak skvěle v něm budete vypadat. Zařaďte se do společnosti takových gentlemanů, jako například princ Edward, vévoda z Kentu, Fred Astaire nebo David Beckham.


Původní cena pánského saka: 5.199 Kč

Nová akční cena: 3.699 Kč

Ušetříte: 1.500 Kč

 

Akce platí pouze do 6. 9. 2018.


Věděli jste, že…

Dvouřadé sako vzniklo na konci 19. století z uniformy britského námořnictva. Poprvé se stalo módním hitem ve 30. a 40. letech 20. století, kdy jej nosili například bankéři, byznysmeni nebo mafiáni. Další módní vlna přišla v 80. a 90. letech. Kdykoli dvouřadé sako nebylo aktuálním módním trendem, patřilo ke stylovým kouskům, které podtrhovaly jedinečný vzhled pravých gentlemanů.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...