Aktuality

BANDI doporučuje – Unikátní leštidlo na boty opět v prodeji

Leštidlo na boty - detail...
NOVINKA V BANDI vyslyšeli přání zákazníků a opět pro vás připravili originální leštidlo na boty, které čistí. O leštidlo byl při prvním uvedení obrovský zájem a během okamžiku se vyprodalo. Proto přichází druhá vylepšená generace originálního leštidla od BANDI.

Obuv je vizitkou muže. Podle druhu obuvi a péče, kterou ji muž věnuje, zjistíte mnoho o jeho charakteru. Pokud chce muž působit jako opravdový gentleman na úrovni, je pro něj čistá obuv nutností. To si zákazníci uvědomují a oceňují především snadnost a rychlost, se kterou mohou o svou obuv pečovat. Svědomitá péče prodlužuje její životnost, a navíc zaručuje, že muž bude vypadat stále upraveně a elegantně. S novým leštidlem od BANDI zabere tato péče pouze pár vteřin.


Čistá obuv rychle a bez námahy

Leštidlo na boty - dostup...
Dříve zabralo čištění a ošetřování kožené obuvi spoustu času a námahy. Málokdo měl tolik času a energie, aby před odchodem z domu obuv očistil a vyleštil. Díky unikátnímu leštidlu BANDI si můžete kdykoli a kdekoli během pár vteřin vaši obuv důkladně vyčistit a dodat jí vysoký lesk. Zároveň získá tolik potřebnou péči, aby vám kůže vydržela dlouho jako nová.

Základem výjimečného účinku nového leštidla je tekutina s unikátním složením a speciální houbička, která vám usnadní používání. Leštidlo se vyrábí v černé, hnědé a čiré variantě. Kromě obuvi se dokonale hodí i na kožené oděvy a kožené prvky vašeho auta.


Leštidlo na boty - úvodní...
Jedinečné leštidlo BANDI se vám díky kompaktním rozměrům snadno vejde do dveří automobilu, nebo vaší aktovky. Budete ho tak mít vždy při sobě. Perfektně se hodí na cesty, do kanceláře i do domácnosti. Vaše obuv bude vypadat vždy skvěle a vy jako opravdový gentleman na úrovni, který si potrpí na každém detailu.

Nakupujte nová unikátní leštidla BANDI v e-shopu www.BandiVamos.cz nebo ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.

Více informací o exkluzivním leštidlu BANDI se dozvíte v článku Jen s dokonale čistou a vyleštěnou obuví uděláte perfektní dojem.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...