Aktuality

Český Dr. House neboli Martin Stránský v roli oficiální tváře módní značky Pánské obleky BANDI.

Martin Stránský - nová tv...
Populární herec a excelentní dabér Martin Stránský se ujal nové role. Stal se další oficiální tváří módní značky Pánské obleky BANDI.

Jeho jméno si nejčastěji vybavíte ve spojitosti s oblíbeným českým seriálem Ordinace v růžové zahradě či s filmovým válečným dramatem Habermannův mlýn. Svůj charismatický hlas propůjčil i velkým seriálovým osobnostem, jako je například Dr. House ze stejnojmenného seriálu.Proč právě Martin Stránský?

Rád obléká pánskou společenskou módu a oblečení značky Pánské obleky BANDI je součástí jeho šatníku již několik let. Podílel se také na natáčení reklamy módní značky BANDI, kde svým uměleckým hlasovým projevem vytváří jedinečnou atmosféru celého spotu. V návaznosti na tyto dřívější aktivity se rozhodl navázat bližší spolupráci.

,,Poté, co jsem se stal hlasem značky v televizním spotu, jsem moc rád, že můžu být i její tváří. Obleky od BANDI nosím už dlouho, a proto je můžu s klidem doporučit," říká Martin Stránský.

Herec Martin Stránský se bude nově podílet na připravovaných kampaních a PR aktivitách módní značky Pánské obleky BANDI. V roli jedné z tváří značky bude mít skutečně napilno. Čeká ho profesionální focení, natáčení reklamních spotů pro mediální kampaně a další aktivity. Již nyní se můžete těšit, že tohoto úspěšného a oblíbeného herce uvidíte častěji, a to nejen v divadle nebo na televizních obrazovkách.

Podívejte se na fotografie zachycující Martina Stránského v elegantním pánském obleku BANDI, model SLIM FIT II Viconte a luxusním smokingu BANDI, model SLIM Capo Black.

Martin Stránský - nová tv...
Martin Stránský - nová tv...
Martin Stránský - nová tv...
Martin Stránský - nová tv...
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...