Aktuality

Exkluzivní novinka od BANDI – Pánský vlněný kabát z limitované edice Martin Stránský

Martin Stránský - pánský ...
Známý český herec Martin Stránský si vyzkoušel zcela novou roli. Kromě toho, že se stal tváří módní značky Pánské obleky BANDI, se zhostil i role návrháře. Té se ujal opravdu zodpovědně a společně s návrháři od BANDI pro vás vytvořil dokonalý model pánského kabátu.

Martin Stránský se aktivně podílel na samotné tvorbě a uměleckém zpracování této módní novinky. Veškeré designové prvky prošly drobnohledem skutečných odborníků v oboru a konzultací přímo s hercem Martinem Stránským.

Pánský kabát Abilio

Pánský kabát BANDI, model...
Všechno vynaložené úsilí směřovalo k jasně danému cíli. Vytvořit pro vás stylový a praktický kabát, který vás v chladných dnech spolehlivě zahřeje. Výsledkem je nový a jedinečný pánský kabát BANDI, model SLIM Abilio z limitované edice Martin Stránský.

Kabát je ušitý z exkluzivní tmavě modré látky, která je kombinací 90 % vlny, 4 % akrylu, 4 % viskózy a 2 % kašmíru. Díky tomuto unikátnímu složení je kabát příjemně lehký, prodyšný, a přitom vás zaručeně ochrání před zimou.

Dokonalé, moderní zpracování kabátu s důrazem na detail propojuje pánskou společenskou a volnočasovou módu. Díky tomu je ideální volbou na společenské události, do zaměstnání i k volnočasovým aktivitám. Skvěle se hodí k pánskému obleku, volnočasovým kalhotám i džínům. Vyštíhlený střih perfektně vyrýsuje vaši postavu a budete vypadat skvěle.

Přesvědčte se sami a přijďte si vyzkoušet pánský kabát BANDI, model SLIM Abilio do kterékoliv značkové prodejny Pánské obleky BANDI, nebo nakupujte z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz.


Podívejte se na detaily pánského kabátu BANDI, model SLIM Abilio z limitované edice Martin Stránský.

Pánský kabát BANDI, model...
Pánský kabát BANDI, model...
Pánský kabát BANDI, model...
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...