Aktuality

Získejte vánoční dárkový poukaz BANDI v hodnotě 200 Kč

Vánoční dárkový poukaz - ...
AKCE Nakupujte dárky k Vánocům chytře a šetřete své peníze. Od 13. 9. 2018 získáte VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě 200 Kč ke každému nákupu ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI nebo v e-shopu www.BandiVamos.cz, a to se vyplatí.

Poukaz skvěle využijete při nákupu originálních vánočních dárků od BANDI, které zaručeně potěší každého muže. Vyhněte se předvánočnímu stresu a pohodlně vyberte ten nejlepší dárek. Pokud nakoupíte nad 1.000 Kč, můžete uplatnit slevový poukaz a ušetříte 200 Kč. Stačí jej pouze předložit.


Víte, jaký dárek muže opravdu potěší?

Jasnou trefou do černého jsou stylové manžetové knoflíčky BANDI. Tento pánský šperk, který skvěle umocní luxusní vzhled muže, pořídíte již od 199 Kč. Podívejte se na kompletní nabídku manžetových knoflíčků BANDI.

Dokonalým dárkem je i kvalitní a pohodlná pánská košile BANDI. Prohlédněte si košile různých střihů, barev a vzorů a vyberte tu, která nejlépe padne.

Pokud chcete být opravdu originální, darujte výjimečný parfém BANDI Aprimé for Men.

Manžetové knoflíčky BANDI...
Pánská košile BANDI s kra...
Parfém BANDI Aprimé for m...


Vánoční dárkový poukaz můžete použít na cokoli

Pánský šátek BANDI, model...
Vybírat můžete i z široké nabídky pánských svetrů, vest, kravat, motýlků, šátků, šál, rukavic, obuvi a mnoha dalších druhů oděvů a doplňků. Objevíte zde množství jedinečných dárků, kterými muže určitě potěšíte.

Udělejte radost luxusním dárkem, který ohromí vaše blízké a bude je provázet po nespočet jedinečných okamžiků a událostí.

Neváhejte a navštivte vaši nejbližší značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI, kde se vám bude ZDARMA věnovat profesionální tým odborných poradců. Pomohou vám vybrat ten nejlepší dárek pro vaše muže. Zažijte luxusní atmosféru nákupu ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.


Podmínky akce

Jak poukaz získat? Vánoční dárkový poukaz dostanete od 13. 9. 2018 ke každému nákupu ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI i v e-shopu www.BandiVamos.cz. Pečlivě si jej uschovejte. Využít jej můžete při jakémkoli nákupu nad 1.000 Kč. Pozor, platí pouze od 1. 11. do 23. 12. 2018.


Tip pro vás

Přemýšlíte, jak dárek od BANDI zabalit, aby vypadal opravdu výjimečně? Vložte jej do exkluzivní dárkové krabičky BANDI, která podtrhne jeho luxus.




 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...