Aktuality

GALASHOW S LATINOU 2017 – generálním partnerem je módní značka Pánské obleky BANDI

Galashow s latinou - úvod...
Jste fanoušky standardních a latinskoamerických tanců plných vášně a temperamentu? Pak si nenechte ujít prestižní mezinárodní soutěž Czech Dance Open Ostrava 2017. Neopakovatelnou atmosféru soutěžních klání v latinskoamerických tancích můžete zažít osobně v Ostravar Aréně, nebo sledovat prostřednictvím České televize.

Která moderátorská hvězda bude Galashow uvádět? Čtěte dále a dozvíte se nejen to.

Czech Dance Open Ostrava 2017

Galashow s latinou 3
Czech Dance Open Ostrava 2017 se koná od 30. 9. do 1. 10. v Ostravar Aréně. Během těchto dvou dnů budete mít jedinečnou příležitost sledovat taneční páry, které patří k absolutní světové špičce ve standardních a latinskoamerických tancích. Všechny páry budou pod drobnohledem zkušených porotců, a právě ti rozhodnou, kdo si odnese vítězný titul.

Nemáte čas přijet, nebo to máte do Ostravy daleko? Nezoufejte, i vy můžete být o víkendu součástí této výjimečné akce. Hlavním programem celého víkendu je Galashow s latinou, která odstartuje v Ostravar Aréně ve 20:00. V rámci vysílání České televize si ji můžete vychutnat z pohodlí domova od 21:25 na ČT1. A na co se můžete v rámci Galashow těšit?

Galashow s latinou 1
Program galashow nabídne nejen velkou dávku tanečního umění, ale také spoustu skvělé hudby a známé tváře. Celým večerem bude provázet moderátorská hvězda Leoš Mareš. Vystoupí například zpěvák Peter Nagy, nebo kapely Buty, Light & Love a Rock & Roll Band Marcela Woodmana. O neopakovatelný zážitek se postarají i světoví mistři světa v salse, ostravští rodáci Michaela Gatěková a Jakub Mazůch.

Víte, jak se na takovou událost správně obléknout? Přečtěte si o tom v článku Kam si vzít pánský smoking?
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...