Aktuality

Herec a moderátor Petr Vágner se stal tváří módní značky Pánské obleky BANDI

Petr Vágner - tvář módní ...
Oblíbený herec a skvělý moderátor Petr Vágner se tentokrát veřejnosti představuje jako tvář značky Pánské obleky BANDI.

Petra Vágnera můžete v současné době sledovat v oblíbeném televizním seriálu Přístav a v pořadu Top Star magazín. Na velkém plátně se objevil například v českém filmu Prachy dělaj člověka nebo v zahraničních snímcích Johanka z Arku a Hartova válka. Zde si zahrál po boku velkých hereckých jmen, jako je například Bruce Willis. Petr Vágner je vyhledávaným dabérem a jeho hlas můžete znát i díky dlouholetému působení v rádiu.

Proč právě Petr Vágner?

Petr Vágner - tvář módní ...
Jako moderátor se bez slušivého obleku neobejde. Není tedy překvapením, že si velice oblíbil právě módní značku Pánské obleky BANDI. V jeho šatníku najdete mnoho kousků oblečení této značky, ať už se jedná o pánské obleky, smoking, košile, volnočasové kalhoty nebo mokasíny.

Pokud jste si tohoto sympatického, talentovaného herce a moderátora oblíbili, potěšíme vás. Díky tomu, že se nyní stal tváří módní značky Pánské obleky BANDI, jej uvidíte ještě častěji. Malou ochutnávkou mohou být fotografie v luxusním pánském smokingu BANDI, model SLIM Capo Black.

Zaujal vás smoking, ale nejste si jistí, na jakou příležitost se hodí? Přečtěte si více v článku Black tie: Kdy nosit smoking a co si k němu obléknout, abyste neporušili pravidla dress codu.

Petr Vágner - tvář módní ...
Petr Vágner - tvář módní ...
Petr Vágner - tvář módní ...
Petr Vágner - tvář módní ...
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...