Aktuality

Slavnosti bojových umění 2017 – partnerem akce je módní značka Pánské obleky BANDI

Slavnosti bojových umění ...
Chcete přispět na dobrou věc a současně si užít jedinečnou přehlídku bojových umění? Pak si nenechte ujít Slavnosti bojových umění v Ostravě 15. 10. 2017 od 12 hodin v Domě kultury města Ostravy. Užijete si zábavu pro celou rodinu a podpoříte nadaci, která pečuje o 30 rodin, pozůstalých po policistech a hasičích, kteří zahynuli při výkonu své služby. V těchto rodinách žije 55 dětí.

Již 12. ročník nabídne jedinečná exhibiční vystoupení. Výtěžek z celé akce bude i letos věnován organizaci Nadace policistů a hasičů – vzájemná pomoc v tísni. Jsme rádi, že i BANDI může podpořit tuto prospěšnou a potřebnou nadaci.

Na co se můžete těšit?Slavnosti-bojových-umění-...
Slavnosti bojových umění 2017 odstartují v neděli 15. října ve 12 hodin v Domě kultury města Ostravy. Na programu budou ukázky divácky atraktivních bojových sportů, jako je aikido, ju jitsu, karate, krav maga, muay thai a další. To vše v podání špičkových sportovců z renomovaných oddílů Moravskoslezského kraje. Ve volných chvílích si budete moci prohlédnout zbraně a techniku, kterou využívá Policie ČR. Role moderátora se ujme známý ostravský herec Vladimír Polák.

Výtěžek z akce využije nadace na pomoc dětem po policistech a hasičích, kteří zemřeli při výkonu služby. Většina prostředků je určena na finanční podporu vzdělání těchto dětí.

Přijďte si zblízka vychutnat krásu bojových umění a podpořit dobrou věc. Výjimečný sportovní zážitek si navíc můžete zpříjemnit ochutnávkou pravých japonských čajů.

Více informací můžete získat na oficiálních stránkách akce slavnostibojovychumeni.cz

Nebo na Facebookové stránce facebook.com/slavnostibojovychumeni


 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...