Aktuality

Nový pánský parfém BANDI Aprimé for Men – absolutní bestseller

Parfém BANDI Aprimé for m...
Exkluzivní parfém BANDI Aprimé for Men sklízí mimořádný úspěch. Nyní je opět v prodeji poté, co byl během několika dní po uvedení na trh nečekaně vyprodán. V čem spočívá podmanivost jeho originální vůně, díky které si získal nevídanou přízeň mužů i žen?

Hledáte originální dárek pro muže, kterým jej zaručeně potěšíte? Například u příležitosti oslavy jubilea, na Vánoce nebo na Valentýna? Pak je pro vás luxusní parfém BANDI Aprimé for Men ideální volbou. Navíc jej pořídíte v elegantní černé krabičce. Ušetříte tak čas s balením a budete mít jistotu, že věnujete dokonale zabalený dárek.

Spojení prvotřídních ingrediencí a umění francouzských parfumérů

Základem parfémové vody BANDI jsou prvotřídní ingredience, které dohromady tvoří jedinečnou harmonii vůní. Tato dokonalá kompozice je výsledkem spolupráce BANDI s francouzskými parfuméry. Mužná vůně, plná svůdných esencí z exotických dřevin a koření, představuje originální vůni pro moderního muže.


Parfémová voda voní mnohem déle než toaletní voda

Parfém BANDI Aprimé for M...
Parfémová voda BANDI Aprimé for Men má vyšší koncentraci vonných látek než běžná toaletní voda. Při jejím použití tak budete mít jistotu, že budete opravdu vonět po celý den. Výjimečná a zároveň nevtíravá vůně se perfektně hodí do zaměstnání, pro společenské události nebo například na rande. Uděláte s ní skvělý dojem v kteroukoli denní dobu.


Tipy, jak při nákupu parfému ušetřit

Standardní cena parfémové vody BANDI Aprimé for Men je 1.490 Kč. Pokud chcete při nákupu parfému ušetřit, využijte jeden z následujících tipů:

1. TIP Získejte SLEVOVÝ POUKAZ v hodnotě 200 Kč společně s TESTEREM. Ten obdržíte ZDARMA při nákupu ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI nebo v e-shopu www.BandiVamos.cz. Počet testerů je omezen, proto s nákupem neotálejte.

Při uplatnění slevového poukazu získáte parfém BANDI Aprimé for Men za 1.290 Kč. Ušetříte 200 Kč.


2. TIP Při nákupu parfému využijte slevový poukaz i svou VIP Club kartu BANDI a získejte navíc slevu až 15 %.

- VIP Card – sleva 5 % – výsledná cena parfému 1.216 Kč

- VIP Silver Card – sleva 10 % – výsledná cena parfému 1.141 Kč

- VIP Golden Card – sleva 15 % – výsledná cena parfému 1.067 Kč


Neváhejte a kupte si originální parfém od BANDI již nyní. Využijte propagační slevy a pořiďte parfém BANDI Aprimé for Men za zvýhodněnou cenu v kterékoli značkové prodejně Pánské obleky BANDI nebo v e-shopu www.BandiVamos.cz.

 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...