Aktuality

Nemůžete sehnat oblek na svou postavu a potřebujete kombinovat velikosti kalhot a saka?

Pánské kombinovatelné obl...
Mnoho mužů se potýká s problémem, že nemohou sehnat padnoucí oblek na svou postavu. Někteří mají široká ramena a štíhlé nohy, jiní naopak užší hrudník a větší obvod přes stehna. Pokud patříte k těmto mužům i vy, návrháři od BANDI vám přináší jedinečné řešení.

Ideální volbu pro vás představují kombinovatelné obleky BANDI, díky kterým ušetříte čas i peníze. O co se jedná a jaké další výhody nabízí?

Sako a kalhoty přesně na vaši postavu

Kombinace - sako Viconte ...
U kombinovatelného obleku si můžete vybrat zvlášť velikost saka a kalhot. Nemusíte se tak vázat na jednu konfekční velikost celého kompletu, jako je tomu u běžných obleků. Díky tomu si vyberete sako i kalhoty přesně na vaši postavu. Je jedno, jestli měříte přes dva metry, nebo máte větší objem přes hrudník či pas. Oblek vám padne jako ušitý na vaši míru. Budete se v něm cítit pohodlně a současně skvěle vypadat.


Ušetříte čas i peníze

Už nemusíte pracně shánět oblek na vaši postavu, ani utrácet za obleky na míru, za které si pořádně připlatíte. 

Kombinovatelný oblek můžete mít hned a za zlomek ceny. Navíc si můžete vybrat z široké palety barev a střihů. Získáte tak oblek, který vám bude sedět jako ušitý na míru. Ušetříte si čas i peníze, protože nebudete muset shánět krejčovou. Z jakých barev a střihů můžete vybírat?

Střihy pro každou postavu i příležitost

Kombinace - pánský oblek ...
V pestré nabídce kombinovatelných obleků BANDI najdete obleky pro každou postavu i příležitost.

Obleky ušité v moderním střihu SLIM FIT jsou vyštíhlené. Tento střih pomůže vytvarovat vaši postavu a zdůrazní její mužné rysy. Prohlédněte si například pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Viconte.

Mírně vyštíhlený střih TAILORED FIT je uvolněnější, takže vám nabídne dostatek volnosti v pohybu a zakryje i případné drobné nedokonalosti postavy. Budete se v něm cítit pohodlně a skvěle vypadat. Příkladem je pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT Belfor a pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT II Luca.

Rovný střih COMFORT FIT ocení zejména muži s širším obvodem přes stehna, hrudník či v pase. Poskytne vám dostatek prostoru a maximální pohodlí, jako například pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Austen.

Pokud máte rádi trojdílné obleky s vestou, pak vás jistě osloví pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Arluno.

Bojíte se, že vám oblek ani při široké nabídce střihů nepadne? Nemusíte mít obavy. V každé značkové prodejně BANDI je vám k dispozici i profesionální krejčová. Ta vám upraví oblek na míru přesně dle vašich představ, abyste vypadal perfektně.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Barvy obleků

Matné obleky černé, tmavě modré a antracitové barvy jsou pro vás skvělou volbou do práce, do školy i na různé společenské události. Ideálně se hodí například na svatbu, na ples, do divadla, do tanečních i pro jiné příležitosti.

V obleku bílé, krémové nebo světle modré barvy uděláte perfektní dojem zejména v letních měsících. Navíc je můžete kombinovat s dalším volnočasovým oblečením jiných barev, například s kalhotami, sportovním sakem či svetrem. Prohlédněte si jedinečné kombinace volnočasového oblečení s pánskými obleky BianchiroCremiro a Gregorio Blu.

 

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Přijďte si kombinovatelné obleky vyzkoušet do kterékoli prodejny módní značky Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám zde rádi pomohou s výběrem tak, abyste se v obleku cítili pohodlně a vypadali naprosto dokonale.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...