Aktuality

Půlkolony středoškolských tanečních ELÁN - Zdeněk Chlopčík

Středoškolská taneční, pů...

Čas půlokolon středoškolských tanečních je tady. Mladé páry můžou předvést svým rodinným příslušníkům a kamarádům vše, co se naučili v prvních lekcích tanečních. Tento čas půlokolon je jakousi pomyslnou polovinou doby, kdy se mladí tanečníci učí společenským tancům. 

My jsme navštívili prestižní středoškolská taneční, které pořádá taneční škola ELÁN, a kterých je BANDI VAMOS - Pánské obleky partnerem. Kurzy vede taneční mistr Zdeněk Chlopčík, známý též jako porotce soutěže pořadu České televize STAR DANCE - Když hvězdy tančí, spolu se svou manželkou Brigitou.

Podívejte se, jak to na takové středoškolské půlkoloně u tanečního mistra Zdeňka Chlopčíka a Brigity Chlopčíkové vypadá.


Středoškolská taneční, pů...

Obrovský zájem o prestižní středoškolské taneční tanečního mistra Zdeňka Chlopčíka je již patrný na účasti. Zcela zaplněný sál Domu kultury Akord v Ostravě Zábřehu je velice dobrou vizitkou a znamením, že se zde koná něco zcela výjimečného. Pestré a nádherné společenské šaty slečen spolu elegantními obleky a motýlky mladých mužů význam této události jen podtrhují.  

Zájem o tanec ze strany mladých studentů je patrný na první pohled. I když teprve nedávno nastoupili do tanečních kurzů, již nyní mají co předvést. A i když je občas znát, že se učí tancovat teprve krátce, nijak to nevadí. Kurzisté budou mít ještě dostatek času na dopilování detailů při lekcích, které je čekají do takzvané Závěrečné. 

Středoškolská taneční, pů...

Půlkolony zde nejsou pouze ve znamení předvedení tanců samotnými kurzisty svým blízkým a kamarádům, ale také zábavou, která vzniká při soutěžích o ceny. Začíná to tancem všech párů s jablkem mezi čely partnerů, kdy se čeká na to, až jim jablko spadne na zem. Nejlepší tři páry postupují do dalších soutěží. Pojídání banánů naslepo, nafukování balónků tělem, hledání střevíčků partnerky v sále, tanec s útokem na balónek jiných párů. Nejlepší tři páry jsou odměněny cenami. Odměnou obecenstvu je opravdová a srdečná zábava.

Po tomto zábavném programu jsou na řadě rodinní příslušníci a kamarádi, kteří jsou zváni kurzisty k tanci. Pokud  byste si mysleli, že se tancuje na vážnou a klasickou hudbu jste na omylu. Repertoár tvoří zábavné a rytmické skladby. Počínaji sambou, přes hity minulých let až po současné pecky. Že se hraje skvěle a opravdu do rytmu, svědčí i naprosto zaplněný taneční parket. Volná zábava je velkou přidanou hodnotou těchto prestižních středoškolských tanečních.

Fotografie z půlkolon ELÁN Ostrava

Středoškolská taneční, pů...
Středoškolská taneční, pů...
Středoškolská taneční, pů...
Středoškolská taneční, pů...
Středoškolská taneční, pů...
Středoškolská taneční, pů...
Středoškolská taneční, pů...
Středoškolská taneční, pů...
Středoškolská taneční, pů...
Středoškolská taneční, pů...

Pokud se chcete dozvědět více informací nebo prohlédnout další fotografie a videa, podívejte se na internetové stránky Taneční školy ELÁN.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...