Aktuality

Tipy na dokonalé outfity pro ženicha

Tipy na outfity pro ženic...
Chcete být nejlépe oblečeným mužem na vaší svatbě, aby na vás byla nevěsta pyšná? Podívejte se na příklady dokonalých outfitů, ve kterých uděláte jako ženich ten nejlepší dojem.

Základem je perfektně padnoucí oblek. Vybírat můžete z různých barev, provedení a střihů. Prohlédněte si varianty svatebních obleků, které vycházejí z aktuálních módních trendů.Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Sulono

Hnědý pánský oblek Sulono dodá vašemu vzhledu na jedinečnosti. Pokud jej zkombinujete s košilí na manžetové knoflíčky, slavnostní kravatou a hnědými botami, budete vypadat slavnostně a uděláte perfektní dojem. Dokonalá je i kombinace se svatební vestou nebo motýlkem. Hnědý oblek v matném provedení navíc po svatbě skvěle využijete do práce i na denní společenské události, jako jsou svatby, oslavy jubileí a podobně.Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Dorian

V pánském obleku Dorian, který je ušitý z lesklé látky v šedé barvě, budete působit velmi slavnostně. Mezi svatebčany jako ženich perfektně vyniknete i díky špičatým klopám saka, které tvoří černá a šedá látka. Tato efektní barevná kombinace zdobí i kapsy saka.Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model SLIM Bianchiro

Pokud rádi nosíte bílou barvu, neměl by vaší pozornosti uniknout exkluzivní bílý oblek Bianchiro, který je ideální volbou pro svatby v letních měsících. Díky světlé barvě a kvalitnímu materiálu se v něm budete cítit příjemně i při slunečném počasí. To oceníte při venkovním obřadu i focení, kdy se v obleku nebudete zbytečně potit.


Doplňky, které vás odliší od svatebních hostů

Ujistěte se, že si vás nikdo nesplete se svatebním hostem, a oživte váš outfit svatební vestou, slavnostní kravatou, motýlkem nebo regatou. Nezapomeňte se sladit se šaty vaší nevěsty. Pokud má nevěsta bílé šaty, zvolte bílou kravatu. Takto perfektně sladěni budete nejlépe oblečeným párem na vaší svatbě. Prohlédněte si slavnostní vestysvatební kravaty, regaty a motýlky, ve kterých zaručeně oslníte.

Svatební vesta a regata B...
Slavnostní motýlek BANDI
Slavnostní motýlek BANDI


Tip pro vás

Stále si nejste jisti, jak se sladit s nevěstou? Přečtěte si o tom více v článku Jak sladit ženicha s nevěstou, aby vypadali jako pár.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...