Aktuality

Bez jakého oblečení se jako ženich neobejdete

Bez jakého oblečení se že...
Svatba trvá pouze den, ale vzpomínky na ni jsou věčné. Proto se ujistěte, že i při prohlížení svatebních fotografií všichni ocení, jak dokonalým ženichem jste byl.

Přečtěte si tipy, jak se na tento výjimečný den správně obléknout, abyste udělal skvělý dojem na vaši nevěstu, rodinu i ostatní svatebčany. Všechny pohledy se totiž budou upírat právě na vás a vaši nevěstu.
Základem je elegantní oblek a košile

Svatební oblek a košile B...
Pokud chcete vsadit na jistotu, volte tmavý oblek. Ten vás vždy zvýrazní, přidá vám na důrazu a budete v něm vypadat mužně. Světlé obleky doporučujeme především tmavovlasým, opáleným mužům. Těm světlá barva obleku na mužném výrazu neubere. Právě naopak. Světlý oblek jim bude velmi slušet.

Přečtěte si, jaké barvy obleku se na svatbu perfektně hodí a inspirujte se svatebními outfity pro ženicha v článku Tipy na dokonalé outfity pro ženicha. Pokud plánujete honosnou svatbu, například v zámeckém prostředí, můžete zvolit i pánský smoking.

Košili na svatbu vybírejte podle barvy šatů vaší nevěsty. Pokud má nevěsta například bílé šaty, zvolte bílou košili. Jestliže má šaty smetanové barvy, oblékněte košili v této barvě. Podívejte se, jak má správně vypadat košile pro ženicha.


Bez společenské obuvi a opasku se neobejdete

Pánský oboustranný opasek...
K obleku vybírejte pouze šněrovací společenskou obuv. Barvu obuvi volte s ohledem na barvu obleku. Obecně se můžete řídit pravidlem, že k tmavému obleku patří obuv v černé barvě. Pokud byste na sobě měli například bílý oblek, zvolte obuv bílou. Prohlédněte si barevné varianty společenské obuvi, kterými nejlépe doplníte váš svatební outfit.

Opasek vybírejte kožený a v barvě obuvi. Je jen na vás, jestli zvolíte opasek s klasickou sponou nebo s praktickou automatickou sponou. Pokud nosíte oblek často a střídáte k němu různé barvy obuvi, je pro vás jedinečnou volbou oboustranný opasek s otočnou sponou. Získáte tak dvě barevné varianty za cenu jednoho opasku.


Pomocí doplňků se dokonale sladíte s nevěstou

Svatební vesta a regata B...
Doplňky představují ideální příležitost, jak se barevně sladit se šaty vaší nevěsty, abyste působili jako dokonalý pár. Myslete na to při výběru slavnostní kravaty, regaty nebo motýlka.

Svatební oblek skvěle oživíte svatební vestou, díky které jako ženich mezi ostatními svatebčany zaručeně vyniknete. Také svatební vestu volte s ohledem na barvu šatů vaší nevěsty.

Výběr manžetových knoflíčků, které dokonale podtrhnou váš slavnostní vzhled, přizpůsobte dalším šperkům. V případě, že máte například snubní prsten nebo hodinky ve zlatém provedení, měly by manžetové knoflíčky vypadat podobně.


Pokud chcete mít jistotu, že budete jako ženich vypadat opravdu dokonale, navštivte vaši nejbližší značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou s výběrem správného oblečení, abyste udělali ten nejlepší dojem.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...