Aktuality

Kam se obléká jeden z nejznámějších bývalých českých atletů Roman Šebrle?

Roman Šebrle ve značkové ...
Bývalý atlet, olympijský vítěz v desetiboji a nynější moderátor zpráv FTV Prima Roman Šebrle se chystá ve značkové prodejně Pánské obleky BANDI na Galavečer GOLFISTA ROKU 2017. Svěřil se do rukou odborných poradců, kteří mu pomohli vybrat dokonale padnoucí oblečení pro tuto významnou událost.

Kdy se slavnostní večer koná a co má Roman Šebrle na sobě?

Slavnostní předávání cen nejlepším českým golfistům proběhne dnes od 19:00 hodin v Mercedes-Benz forum Praha 4 – Chodov. Večerem bude provázet známý moderátor Libor Bouček a nebudou chybět ani hvězdy českého šoubyznysu. Vystoupí i držitel 42 Českých slavíků Karel Gott. Generálním partnerem akce je módní značka Pánské obleky BANDI. Záznam sledujte na ČT Sport 12. 3. 2018 od 15:25.

Roman Šebrle zazáří na slavnostním galavečeru v luxusním pánském obleku BANDI, model TAILORED FIT Toledo. Stylisté od BANDI oživili tento elegantní outfit stylovou károvanou vestou, na kterou se můžete těšit v nové kolekci jaro/léto 2018. Celý outfit doplnili exkluzivní koženou ručně šitou obuví Ambrosini.

Pokud se chcete obléknout stejně dokonale jako Roman Šebrle, navštivte značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou s výběrem správného oblečení tak, abyste udělali perfektní dojem v zaměstnání i na společenských událostech. Podívejte se, kterou prodejnu BANDI máte nejblíže.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...