Aktuality

Módní značka pánské obleky BANDI je partnerem nové české komedie Po čem muži touží

Nová česká komedie - Po č...
Známý český režisér Rudolf Havlík se pustil do natáčení zbrusu nové komedie s hvězdným obsazením. V hlavní roli příběhu scénáristky Radky Třeštíkové se představí herecké osobnosti jako Anna Polívková, Jiří Langmajer, Matěj Hádek a další. Povedený příběh plný humoru a nadsázky ztvárňuje věčné soupeření mužského a ženského světa. Módní značka Pánské obleky BANDI je partnerem filmu. Některé filmové postavy se tak představí v exkluzivním oblečení BANDI.

Chcete vědět blíže, o čem snímek vypráví, a zajímá vás, kdy bude mít premiéru?Charismatické postavy a originální zápletkaNová česká komedie - Po č...
Výjimečný příběh popisuje život rozvedeného cynika Karla Krále (Jiří Langmajer), který pracuje jako šéfredaktor časopisu pro muže. Charismatický typ, na kterého ženy letí. S ničím se nemazlí a vede nezávazný způsob života. Vzápětí dostane hned několik ran. Přijde o práci, bývalá manželka a dcera ho naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo v redakci je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka (Táňa Pauhofová).

Karel je na dně a společně s nejlepším kamarádem Čestmírem to vyřeší po chlapsku. Opije se a v dobrodružné noci si přeje býti ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně“.

Ráno se Karel probudí, ale už to není Karel. Díky noční alkoholické „jízdě“ a vědmě Zoltaně (Pavla Tomicová) se stal ženou (Anna Polívková). Ovšem pouze fyzicky. Karel, vlastně Karla, se musí vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale vymyslet i krycí příběh pro své náhlé zmizení. A hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší?


Kde se bude natáčet a kdy se můžete těšit na premiéru?

Režisér zvolil pro natáčení filmu převážně pražské lokality a okolí Hlinska. Nový snímek Po čem muži touží bude uveden na filmová plátna českých kin 20. září 2018.

Podívejte se na exkluzivní fotografie z natáčení.

Nová česká komedie - Po č...
Nová česká komedie - Po č...
Nová česká komedie - Po č...
Nová česká komedie - Po č...
Nová česká komedie - Po č...
Nová česká komedie - Po č...
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...