Aktuality

Oblékněte se do práce správně a získejte si větší respekt

Nové obleky do práce
Pokud chcete být v práci úspěšní, je důležité, aby vás lidé respektovali. A to jak v případě obchodních partnerů, tak i nadřízených nebo kolegů. Jestliže vás budou vnímat jako profesionála, který své práci rozumí, budete mít blíže například k uzavření obchodu nebo vyšším prémiím. I úředníkovi může k získání respektu v práci pomoci správná volba oblečení. Základem úspěchu je dokonalý oblek do zaměstnání a pak samozřejmě vaše znalosti a dovednosti.

Podívejte se na exkluzivní obleky z nové kolekce, které dokonale podtrhnou váš profesionální vzhled.


Tmavě modrá a tmavě šedá elegance

Obleky v tmavě modré nebo tmavě šedé barvě jsou do práce ideální volbou. Můžete je doplnit elegantní černou i oblíbenou hnědou obuví. Tmavé obleky navíc skvěle využijete i pro společenské události, jako jsou svatby, plesy nebo oslavy jubileí.


Pánský oblek BANDI, model...
 Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT Toledo

Trojdílný oblek Toledo se skládá ze saka, kalhot a vesty. V obleku s vestou budete působit velmi profesionálně a zajistíte si respekt okolí. Obleková vesta je celá ušitá z oblekové látky. Proto si budete moct v kanceláři odložit sako. To oceníte především v teplých letních měsících. Vestu navíc můžete využít i samostatně a zkombinovat ji například s košilí a bavlněnými kalhotami. To v případě, že nemáte v práci striktní dress code.


Pánský oblek BANDI, model...
 Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Jerome

Návrháři od BANDI vytvořili dokonalý oblek pro obchodníky a manažery, který jim pomůže působit důvěryhodně. Oblek je ušitý z luxusní tmavé modrošedé látky. Skvělý dojem v něm uděláte díky řadě moderních střihových prvků a efektních detailů. Špičaté píkové klopy jsou navržené podle posledních módních trendů. Ozdobné prošití na klopách, rukávech a přední straně saka podtrhne váš dokonalý vzhled. Klasický rovný střih COMFORT FIT perfektně padne především mužům s větším obvodem přes stehna, v pase nebo v ramenou.

Pokud jste štíhlí a vyznáváte novodobou módu SLIM, doporučujeme vám pořídit si tento oblek v moderním vyštíhleném střihu SLIM FIT.


Pánský oblek BANDI, model...
 Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT Grafin

Tmavě šedá žíhaná struktura látky perfektně oživí váš profesionální vzhled. Můžete si být jisti, že na úřadu, kde pracujete, vám oblek dodá na respektu. S moderním střihem obleku skvěle ladí zešikmené kapsy saka, které pomohou opticky zeštíhlit vaši postavu. Stylově působí i přidaná kapsička na pravé straně saka. Žíhanou tmavě šedou látku obleku efektně doplňuje exkluzivní fialová podšívka s ozdobným prošitím.


Decentní vzor dodá vašemu vzhledu na jedinečnosti

Pokud si potrpíte na jedinečný vzhled, pořiďte si pánský oblek s decentním vzorem. Budete v něm vypadat elegantně a jemný vzor vám dodá na osobitosti. Vkusně se odlišíte od ostatních kolegů a uděláte perfektní dojem.


Pánský oblek BANDI, model...
 Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Matiss

V pánském obleku Matiss zaujmete díky exkluzivní matné látce, kterou tvoří kombinace černého a šedého vlákna. Tato unikátní struktura dodává obleku jedinečný žíhaný nádech. K vašemu osobitému vzhledu přispěje i decentní vzor rybí kosti, který vyvolává dojem proužků. Pokud chcete působit jako profesionál, doporučujeme právě tento oblek.


Pánský oblek BANDI, model...
 Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT Rigato

Tmavě modrý oblek s jemnými proužky skvěle oživí váš pracovní šatník. Tmavě modrou látku obleku vkusně doplňuje značková podšívka v módním petrolejovém odstínu. Sako i kalhoty zdobí pololesklé knoflíky, které nápaditě kombinují šedou a černou barvu. Mírně vyštíhlený střih obleku ocení muži štíhlé i standardní postavy. Budete v něm působit mužně a uděláte perfektní dojem.


Tip pro vás

Herec Martin Stránský v m...
Věděli jste, že pro první obchodní jednání je důležité volit vždy bílou košili? V bílé košili budete na obchodního partnera podvědomě působit tak, že jste pořádní a čistotní. Pomůže vám to k tomu, aby vás i vaši firmu vnímal jako spolehlivou. Tím si zvýšíte šance na uzavření obchodu. Proč naopak není vhodné chodit do práce každý den v bílé košili, si přečtěte v článku Špatný výběr košile může ohrozit váš úspěch.

Podívejte se na elegantní košile BANDI, které jsou do práce ideální volbou.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...