Aktuality

86 % úředníků trpí nedostatkem respektu u lidí

Pánské obleky BANDI - dok...
Citace e-mailu od klienta: „Prosím vás poraďte mi. V jakém oblečení mám chodit do práce? Pracuji na úřadě a denně odbavím desítky lidí. Má práce je pro mě psychicky velmi náročná, obzvlášť když jsou klienti drzí nebo na mě dokonce křičí. Radíte lidem, jak se obléknout, a píšete, jak si oblečením pomoct. Proto se chci zeptat, jestli byste mohli poradit i mně. Jaké oblečení nosit do práce, aby se ke mně lidé na úřadě chovali slušně?“Jak lze nevhodné chování lidí vůči úředníkům ovlivnit?

Pánský oblek BANDI, model...
Statistika skutečně uvádí, že 86 % lidí se chová k úředníkům nevhodně a vystupuje vůči nim bez respektu. Jedním z faktorů, které na to mají vliv, je oblečení. Úředník, který sedí v kanceláři v košili s ohrnutými rukávy nebo ve svetru, se nemůže divit, že je na něj někdo drzý nebo dokonce křičí. Kdyby byl oblečen správně, toto chování lidí přicházejících na úřad by bylo z velké části eliminováno.

Průzkumů toho, jak se lidé chovají při běžném setkání na ulici, již bylo provedeno mnoho. Výsledek byl vždy jasný. K muži oblečenému v obleku s košilí a kravatou přistupovali pokaždé s respektem. Slušně jej pozdravili a oslovili. Toto není samozřejmě recept, který platí na všechny a v každé situaci. Faktorů je jistě více. Nicméně oblečení je základem všeho. Proto jestli chcete eliminovat drzé chování lidí, měli byste se oblékat správně. To znamená především pánský oblek, košili a kravatu. Jak správně vybrat, abyste získali respekt?


Oblečení, které vám přidá na respektu

Do práce vám doporučujeme vzít si vždy tmavý, matný oblek. Volte černý nebo vybírejte ze široké škály tmavých odstínů šedé, modré nebo hnědé. V letním období můžete svůj vzhled osvěžit světle šedým nebo světle modrým oblekem. Naopak v zimním období se těmto světlým barvám vyhněte. Vyvarujte se také obleků z lesklých materiálů. Působili byste v nich příliš okázale a mohli tak zbytečně provokovat své nadřízené, protože byste mohli být oblečeni lépe než oni. A navíc. Lesklé obleky nejsou do práce vhodné. Podívejte se na příklady obleků, které vám pomohou, aby se k vám lidé v práci chovali s respektem.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Oblek doplňte košilí s dlouhým rukávem. Z jednobarevných košil se do zaměstnání skvěle hodí například bílá nebo světle modrá. K typickým vzorovaným košilím do práce patří proužkovaná nebo s károvaným vzorem. Vyberte si z pánských košil BANDI, které jsou do zaměstnání ideální volbou. Abyste se cítili pohodlně, dbejte na správný výběr rozměru límce u košile. Pamatujte, že to není kravatou, co vyvolává pocit takzvaného škrcení, ale špatnou velikostí košile.

Pánská košile BANDI, mode...
Pánská košile BANDI, mode...
Pánská košile BANDI, mode...

A když jsme u těch kravat. Doporučujeme vám vybírat také matnou. V zimním období volte tmavé barvy, v létě naopak světlejší odstíny barev. Pro pracovní prostředí jsou typické kravaty s diagonálními (šikmými) pruhy. Skvělý dojem uděláte i v kravatách s károvaným, kostičkovaným nebo decentním geometrickým vzorem. Zde si prohlédněte doporučené vzory kravat BANDI vhodných do zaměstnání. Nabídka je velice pestrá a je z čeho vybírat.


Pokud chcete mít jistotu, že se do práce obléknete tak, aby vás lidé více respektovali, navštivte značkovou prodejnu BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat vhodné oblečení, obuv i doplňky. Nákup si navíc můžete zpříjemnit šálkem originální chutě BANDI KAFE. Podívejte se, do které prodejny Pánské obleky BANDI to máte nejblíže.


Tip pro vás

Věděli jste, že není vhodné chodit do práce každý den v košili stejné barvy? Přečtěte si, proč tomu tak je v článku Špatný výběr košile může ohrozit váš úspěch.


Přeji vám mnoho pracovních úspěchů.

Bandi
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...