Aktuality

Svatební trapasy – aneb co vše se může přihodit svatebním hostům

Svatební trapasy - aneb c...
Každá žena chce mít vedle sebe na společenských událostech elegantně oblečeného muže, aby společně působili jako dokonalý pár. To platí i v případě svatby. Ženy proto obvykle dbají na to, aby šel muž na svatbu upravený a měl na sobě oblek, košili a kravatu. To však ještě nemusí znamenat zaručený úspěch. Stačí, když se obléknete nevhodně nebo jen chybně poupravíte styl. Rázem na okolí působíte jiným dojmem, než jste si přáli. Co patří k nejčastějším trapasům svatebních hostů a jak se jim vyhnout?Nejčastější trapasy svatebních hostů

Široký opasek s velkou sponou – k oblekovým kalhotám opasek bezesporu patří. Nikoli však široký s býčí hlavou v místě spony, který se nosí k džínům. Váš muž přece není kovboj z Dallasu. Správnou volbou je kožený společenský opasek v barvě obuvi, který by neměl být širší než 3,5 cm. Vyberte muži značkový společenský opasek, který je k obleku jediný správný.


Košile s krátkým rukávem – pod sako není vhodné nosit košili s krátkým rukávem. Jedná se o pravidlo společenské etikety. Navíc, kontakt pokožky ruky s podšívkou může vyvolat nepříjemné pocení. Proto je nutné k obleku volit vždy košili s dlouhým rukávem. Přitom je potřeba dbát na to, aby manžeta rukávu košile vyčnívala z rukávu saka. V opačném případě by mohl muž vypadat, že má sako po dědovi a je mu velké. Podívejte se na elegantní společenské košile, které jsou na svatbu ideální volbou.


Tmavá košile – košile tmavých barev se na svatbu nehodí. Tyto barvy jsou vhodné na ples a jiné večerní události pořádané v zimním období. Na svatbu doporučujeme světlé odstíny barev nebo košili bílou. Při výběru košile i kravaty je na místě zohlednit barvu vašich šatů a doplňků. To proto, abyste působili na první pohled jako pár. Tip navíc: čím světlejší je barva látky, tím méně jsou vidět koláče potu na zádech a v podpaží.


Povolená kravata – dohlédněte na to, aby si váš partner nepovoloval kravatu již po zahájení svatby. Mohl by tak na okolí působit, že má již v sobě mnoho alkoholu. Říká se tomu společensky unavený. Jestliže se v kravatě necítí pohodlně, ať vyčká, až skončí oficiální části svatby. Poté si kravatu může sundat a složenou ji schovat do náprsní kapsy saka. Pokud mívá pocit, že ho kravata škrtí, není to kravatou. Pravděpodobně zvolil nevhodnou velikost límce u košile. Když bude mít košili vybranou správně, bude se cítit pohodlně i s kravatou. Zjistěte, jaké kravaty se skvěle hodí pro svatebního hosta.


Mokasíny – k pánskému obleku na svatbu se obuv bez šněrování zásadně nenosí. Mokasíny a jiné typy obuvi patří pouze k volnočasovému oblečení. Prohlédněte si, jak vypadá správná společenská obuv.


Chcete, aby se váš muž vyhnul těmto zbytečným přešlapům a byl na svatbu oblečený správně? Navštivte kteroukoli značkovou prodejnu BANDI, kde mu odborní poradci s výběrem rádi pomohou. V prodejnách BANDI muže oblečete od hlavy až k patě. A to jak na svatbu a jiné společenské události, tak do zaměstnání. Podívejte se, do které prodejny Pánské obleky BANDI to máte nejblíže.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...