Aktuality

Dokonalé obleky na svatbu

Pánské obleky BANDI - dok...
Jdete na svatbu? Pak byste měli vědět, jak se správně obléknout, abyste vypadali dokonale.

U ženicha se předpokládá, že se oblékne tak, aby vypadal po boku nevěsty jako chlap a ona na něj mohla být pyšná. Svatební host by měl svým oblečením přispět k této výjimečné události a dát tak nevěstě i ženichovi najevo, že i on vnímá jejich den jako slavnostní. Základem je správná volba obleku. Podívejte se na příklady dokonalých obleků na svatbu.

Příklady dokonalých obleků pro ženicha i svatebního hosta

Lněný oblek Tamion – dokonalá volba pro letní svatbu

Pánský oblek BANDI, model...
Exkluzivní tmavě modrý oblek s vestou jistě potěší ženicha nebo svatebního hosta, který chce být oblečen ve stylu nejnovějších módních trendů. Luxusní látka a moderní střih dělají z obleku jedinečný kousek do vašeho šatníku. Lněný oblek se dokonale hodí nejen na svatbu, ale i na oslavu jubilea a jiné denní společenské události. Perfektní dojem v něm uděláte také v práci. Navíc jej skvěle využijete i ve volném čase, kdy můžete sako, kalhoty i vestu nosit zvlášť v kombinaci s dalším volnočasovým oblečením. Oblek ve střihu SLIM FIT skvěle padne mužům štíhlé a standardní postavy.


Tmavě modrý oblek Margun – originální struktura látky vám dodá na osobitosti

Pánský oblek BANDI, model...
Oblek v módní tmavě modré barvě je ideální volbou na svatbu. Zajímavá struktura látky, ve které se proplétá světlejší vlákno s tmavším, podtrhne váš jedinečný vzhled. Díky tmavšímu odstínu oblek vynosíte také na večerní společenské události, jako je ples nebo návštěva divadla. Perfektní dojem v něm uděláte i v práci. Mírně vyštíhlený střih TAILORED FIT se hodí pro muže štíhlé a standardní postavy. Nabídne vám dostatečnou volnost v pohybu, takže se v něm budete cítit velmi pohodlně.


Stylový oblek Albergo – prošité puky a další módní detaily, díky kterým zaručeně vyniknete

Pánský oblek BANDI, model...
V elegantním modrém obleku Albergo uděláte na svatbě výjimečný dojem. Váš osobitý vzhled dokonale potrhnou originální designové prvky. Příkladem jsou ozdobně prošité puky na kalhotách, které přidají vašemu outfitu na jedinečnosti. Moderní vyštíhlený střih SLIM dokonale padne mužům štíhlé a standardní postavy. Vaši postavu pomůže opticky vytvarovat, takže budete vypadat mužně a elegantně. Nemusíte se obávat, že by vám po svatbě zůstal oblek viset ve skříni. Skvěle ho vynosíte do práce i na denní společenské události konané do 18. hodiny, například na oslavy jubileí.

Už máte vybraný oblek? Nezapomeňte také na elegantní košili. Podívejte se na ideální košile na svatbu, které váš oblek perfektně doplní.


Pánský oblek Lascot s decentním vzorem rybí kosti vám přidá na osobitosti

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek Lascot je dokonalou volbou pro všechny muže, kteří hledají originální oblek na svatbu a chtějí se odlišit. Módní tmavě modrou látku doplňuje decentní vzor rybí kosti. Doporučujeme jej proto mužům, kteří vyžadují individuální styl. Rovný střih COMFORT FIT ocení především muži s většími rozměry v pase, přes ramena nebo stehna. K pohodlnému nošení přispívá i prvotřídní látka obleku s vysokým podílem vlny, která je příjemně prodyšná.


Luxusní černý oblek Orsini – pololesklá látka perfektně podtrhne váš slavnostní vzhled

Pánský oblek BANDI, model...
V luxusním obleku Orsini na svatbě skvěle oslníte. Pololesklá látka dodá vašemu vzhledu slavnostní nádech. Černý oblek navíc snadno zkombinujete s motýlkem, kravatou či regatou jakékoli barvy. Perfektně se tak sladíte s nevěstou či partnerkou. Budete vypadat jako dokonalý pár. Tento slavnostní oblek vám nezůstane viset ve skříni ani po svatbě. Perfektně se hodí také na ples, oslavu jubilea a další společenské události. Moderní vyštíhlený střih SLIM FIT je vhodný pro muže štíhlé a standardní postavy.


Přijďte si obleky vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. Profesionální tým odborných poradců vám zde pomůže vybrat to správné oblečení pro ženicha i svatebního hosta. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.


Rady a tipy

Věděli jste, že podle společenské etikety není vhodné k pánskému obleku nosit jinou obuv než šněrovací? Podívejte se na koženou, ručně šitou společenskou obuv BANDI, která se k obleku skvěle hodí.

Rychlý a pohodlný výběr slavnostní kravaty pro ženicha nebo kravaty pro svatebního hosta si užijete v e-shopu.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...