Aktuality

74 % manažerů v ČR zabíjí svůj byznys špatným oblečením

Pánské obleky BANDI - dok...
Líbí se vám lesklé obleky a chodíte v nich do práce? Pozor! Měli byste vědět, že obleky z lesklých látek jsou vhodné pouze na slavnostní společenské události. Do zaměstnání se lesklé obleky absolutně nehodí. Proč?Lesklý oblek do práce je obchodní sebevražda

Pánské obleky BANDI - man...
V případě, že si na obchodní jednání obléknete lesklý oblek, vystavujete se nebezpečí, že budete na obchodního partnerta působit příliš okázale. Obchodní partner může pak nabýt dojmu, že váš obchod nebude oboustranně výhodný. Absolutně tak snížíte vaše šance na uzavření smlouvy, protože v něm vytváříte pocit, že na něm chcete vydělat.

Stejný efekt platí i pro úředníky a manažery, kteří nevedou obchodní jednání. Ani tito by neměli nosit oblek z lesklé látky. Většina z nich má svého nadřízeného. V jeho očích byste neměli být oblečeni lépe než on. Obleky z lesklých látek vypadají vždy honosněji. Pokud nechcete mít nižší prémie díky špatně zvolenému oblečení, volte vždy obleky z matných látek. Ideální volbou je tmavý matný oblek. Například černý, tmavě modrý nebo tmavě šedý. Dokonale podtrhne váš profesionální vzhled. Navíc vám dodá na respektu. To přivítají především pracovníci na úřadech, kteří často trpí nedostatkem respektu u lidí. Přečtěte si, jak lze nevhodné chování lidí vůči úředníkům ovlivnit.

Na první obchodní jednání volte vždy bílou košili

Pánské obleky BANDI - per...
Nepodceňujte význam barvy košile a pro první jednání volte vždy bílou. V bílé košili budete na obchodního partnera podvědomě působit tak, že jste pořádní a čistotní. Když jste pořádní a čistotní, budí to dojem, že i ve firmě, kterou zastupujete, panuje čistota a pořádek. Takovéto organizace jsou všeobecně považovány za spolehlivé. Působíte tak na zákazníka dojmem, že od vás dostane zboží včas a ve stoprocentní kvalitě. Tímto si zvyšujete šance na uzavření obchodu. Prohlédněte si elegantní bílé košile, které jsou na první obchodní jednání perfektní volbou.

Jaké košile nosit, abyste nevypadali, že chodíte stále v jedné a že o sebe nedbáte

Pánská košile BANDI, mode...
V pracovním kolektivu je důležité, abyste střídali různé barvy nebo vzory košil. Vyhněte se tomu, abyste nosili například pouze bílé košile. I kdybyste měli každý den čistou, vaši kolegové by mohli nabýt dojmu, že chodíte stále v jedné a že o sebe nedbáte. Proto je vhodné měnit každý den košile různých barev a vzorů. Vyberte si správnou košili do zaměstnání.

Proč si vzít na první obchodní jednání červenou kravatu

Čeká vás obchodní jednání s novým klientem? Uvažte si vždy červenou kravatu. Červenou kravatu nosí pouze sebevědomí muži. Když budete působit sebevědomě, obchodní partner bude mít dojem, že jste profesionál, který své práci rozumí. Tím si můžete získat jeho důvěru. A pokud v něm vyvoláte pocit důvěry, bude s vámi rád spolupracovat, protože důvěra je základem pro spolupráci. Pozor, červenou kravatu volte v tmavším odstínu a bez lesku. Takto vypadá ideální kravata na obchodní jednání.

Toto jsou základní pravidla pro manažery, obchodníky i úředníky, která vám v práci pomůžou být o krok blíže k úspěchu. Témat, jak se správně obléknout, je však daleko více. Další rady a tipy se dozvíte od odborných poradců ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...