Aktuality

Obleky na svatbu a do práce za akční ceny – oblékněte se dokonale a ušetřete

Pánské obleky BANDI - obl...
AKCE Myslíte si, že dokonalý oblek na svatbu nebo do zaměstnání musí být drahý? Omyl. Nyní máte jedinečnou příležitost pořídit si značkový oblek na svatbu i do práce za akční cenu. Vyberte si z řady značkových obleků, ve kterých uděláte skvělý dojem jako ženich či svatební host. Nebo si prohlédněte obleky, které představují ideální volbu pro manažery, úředníky a další profese.

Neutrácejte zbytečně. Podívejte se na příklady obleků v AKCI a ušetřete až 2.000 Kč. Pozor, akce platí pouze do 2. 8. 2018


Ideální obleky pro ženicha i svatebního hosta


Pánský oblek SLIM FIT Fiodor – tmavě modrý oblek z pololesklé látky

Pánský oblek BANDI, model...
V originálním pánském obleku Fiodor uděláte jedinečný dojem na jakékoli společenské události. Pololesklý tmavě modrý oblek se skvěle hodí pro ženicha i svatebního hosta. Navíc jej skvěle vynosíte i po svatbě, například na ples i oslavu jubilea. Decentní vzor a originální střihové prvky dodají vašemu vzhledu na osobitosti. Oblek z luxusní vlněné látky doporučujeme mužům, kteří vyhledávají pohodlí.

Původní cena obleku: 8.999 Kč

Nová akční cena: 6.999 Kč

Ušetříte: 2.000 Kč


Pánský oblek SLIM FIT Malegri – stylový modrý oblek nejen na svatbu

Pánský oblek BANDI, model...
Modrý oblek Malegri je skvělou volbou pro muže, kteří se rádi oblékají podle aktuálních módních trendů. Perfektně se hodí do zaměstnání a na denní společenské události. Pánský oblek Malegri vám s jistotou doporučujeme také například na svatbu pro ženicha nebo pro svatebního hosta, při oslavách jubileí a k dalším příležitostem. V modrém obleku budete působit vždy moderním dojmem.

Původní cena obleku: 6.999 Kč

Nová akční cena: 5.599 Kč

Ušetříte: 1.400 Kč


Prohlédněte si řadu dalších jedinečných obleků na svatbu.


Ideální obleky do práce


Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Sulono – hnědý oblek vám dodá na osobitosti

Pánský oblek BANDI, model...
Pokud chcete v práci vypadat jedinečně, neměl by vaší pozornosti uniknout pánský oblek Sulono. V hnědém obleku mezi ostatními muži skvěle vyniknete. Váš osobitý vzhled podtrhnou i stylové zúžené klopy saka. Moderní vyštíhlený střih SLIM pomůže opticky vytvarovat vaši postavu a zdůrazní její mužné rysy. Hnědý oblek perfektně vynosíte také na společenské události konané do 18. hodiny, například na svatbu či oslavu jubilea.


Původní cena obleku: 7.999 Kč

Nová akční cena: 5.999 Kč

Ušetříte: 2.000 Kč


Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Scozia – károvaný vzor podtrhne váš jedinečný vzhled

Pánský oblek BANDI, model...
Hledáte stylový oblek, ve kterém uděláte v zaměstnání perfektní dojem? Pak vám doporučujeme šedý pánský oblek Scozia. Originální károvaný vzor zdůrazní váš jedinečný vzhled. Károvaný oblek skvěle vynosíte nejen do práce, ale také ve volném čase. Snadno jej zkombinujete například s volnočasovými kalhotami či riflemi. K šedému obleku můžete navíc nosit černou i hnědou obuv a jednoduše tak obměnit svůj vzhled.


Původní cena obleku: 9.499 Kč

Nová akční cena: 7.499 Kč

Ušetříte: 2.000 Kč


Podívejte se na další elegantní obleky, které se perfektně hodí do práce.


Tip pro vás

Pokud se chcete v obleku cítit příjemně, doporučujeme jej doplnit kvalitní košilí z prvotřídního materiálu. Vyberte si ze značkových košil BANDI pro ženicha, svatebního hosta nebo do práce.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...