Aktuality

Pořiďte si levně značkový oblek do práce, na svatbu i na ples

Obleky do práce, na svatb...
AKCE Myslíte si, že kvalitní značkový oblek musí být drahý? Omyl. Nyní máte jedinečnou příležitost pořídit si dokonalý oblek do práce i na společenské události za akční cenu. Ušetříte tak až 2.000 Kč. Navíc můžete vybírat ze tří různých střihů, takže budete mít jistotu, že vám oblek padne jako na míru.

Prohlédněte si oblek Marquez, který podtrhne váš profesionální vzhled v kanceláři i na obchodním jednání. Nebo se podívejte na obleky Darquez a Vazquez, ve kterých uděláte skvělý dojem na svatbě, plese, oslavě jubilea a při dalších příležitostech.

Neváhejte. Akce platí pouze do 4. 10. 2018.


Pánský oblek Marquez – elegantní černý oblek do práce i do společnosti

Pánský oblek BANDI, model...
Hledáte všestranný oblek, který využijete do práce i na společenské události? Pak je pro vás černý matný oblek Marquez dokonalou volbou. Při každé příležitosti v něm budete vypadat elegantně. Navíc jej snadno zkombinujete s košilí a kravatou jakékoli barvy. Vyberte si ze tří módních střihů ten, který vám nejlépe padne.


Pánský oblek Marquez – moderní vyštíhlený střih SLIM FIT

Pánský oblek Marquez – mírně vyštíhlený střih TAILORED FIT

Pánský oblek Marquez – rovný střih COMFORT FIT


Původní cena obleku: 7.999 Kč

Nová akční cena: 5.999 Kč

Ušetříte: 2.000 Kč


Podívejte se na další elegantní obleky, které se perfektně hodí do práce.

Pánský oblek TAILORED FIT Darquez – originální černý oblek na společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
V pánském obleku Darquez mezi ostatními muži zaručeně vyniknete. Oblek z tmavé matné látky zdobí lesklé špičaté klopy saka a moderní zešikmené kapsy. Skvěle tak zaujmete například na svatbě, plese nebo při návštěvě divadla. Mírně vyštíhlený střih ocení především muži standardní postavy, kteří si potrpí na pohodlí.

Původní cena obleku: 9.699 Kč

Nová akční cena: 7.699 Kč

Ušetříte: 2.000 Kč


Pánský oblek TAILORED FIT Vazquez – stylový tmavě modrý oblek na svatbu i na ples

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek Vazquez je tmavě modrou variantou modelu Darquez. Kombinace stylové modré barvy a jedinečných střihových prvků dokonale podtrhne váš výjimečný vzhled. Mírně vyštíhlený střih zdůrazní mužné rysy vaší postavy. Zároveň vám poskytne dostatek volnosti v pohybu.


Původní cena obleku: 9.699 Kč

Nová akční cena: 7.699 Kč

Ušetříte: 2.000 Kč


Prohlédněte si další moderní obleky, ve kterých zazáříte nejen na svatbě.


Tip pro vás

Pokud se chcete v obleku cítit příjemně, doporučujeme jej doplnit přesně padnoucí košilí z prvotřídního materiálu. Vyberte si ze značkových košil BANDI, které vám zajistí maximální pohodlí a dokonalý vzhled.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...