Aktuality

Proč se vyplatí přijít nakoupit do BANDI o státních svátcích 5. a 6. července 2018?

Otevírací doba o státních...
Nakupujte chytře a šetřete vaše peníze. Právě o státních svátcích v červenci máte jedinečnou příležitost nakoupit značkové oblečení BANDI nově v akci za skvělé ceny. Výhodně tak pořídíte nejen stávající zboží, ale i luxusní kousky z nejnovější kolekce. Ušetříte až několik tisíc korun.

Oblékněte se od hlavy až k patě na svatbu, do práce, pro volný čas nebo pro jakoukoli společenskou událost. Podívejte se na příklady značkového oblečení, které nakoupíte od 5. 7. 2018 za akční ceny.
Značkové oblečení za luxusní ceny od 5. 7. 2018

Elegantní modrý oblek Malegri

Pánský oblek BANDI, model...
AKCE Modrý oblek je skvělou volbou pro muže, kteří se rádi oblékají podle aktuálních módních trendů. Perfektně se hodí do zaměstnání a na denní společenské události. Pánský oblek Malegri vám s jistotou doporučujeme také například na svatbu pro ženicha nebo pro svatebního hosta, při oslavách jubileí a k dalším příležitostem. V modrém obleku budete působit vždy moderním dojmem. Vyštíhlený střih slim je ideální volbou pro muže štíhlé a standardní postavy.

Původní cena obleku: 6.999 Kč

Nová akční cena: 5.699 Kč

Ušetříte: 1.400 Kč


Jedinečný bílý oblek Bianchiro

Pánský oblek BANDI, model...
AKCE Propojuje pánskou společenskou a volnočasovou módu. Tento exkluzivní model se perfektně hodí na společenské události pořádané v letních měsících, například na svatbu či oslavu. Skvěle ho využijete také k nejrůznějším volnočasovým aktivitám. Sako a kalhoty můžete libovolně kombinovat s dalším oblečením a doplňky. Díky tomu zjistíte, že se tento módní oblek stane nedílnou součástí vašeho šatníku. Potřebujete jinou velikost saka a kalhot? Nevadí. U tohoto modelu si vyberete sako i kalhoty zvlášť tak, aby vám oblek padl jako na míru. Moderní střih slim se skvěle hodí pro muže štíhlé a standardní postavy.

Pánské sako BANDI, model ...

Původní cena saka: 5.100 Kč

Nová akční cena saka: 3.400 Kč

Ušetříte: 1.700 Kč


Původní cena kalhot: 2.300 Kč

Nová akční cena kalhot: 1.400 Kč

Ušetříte: 900 Kč


Dohromady za celý komplet ušetříte: 2. 600 Kč


Stylová pánská trička z prvotřídní 100% bavlny

Pánská trika BANDI - úvod...
AKCE Současné módní trendy ve volnočasové módě pro muže jsou příznivě nakloněny kombinaci volnočasového saka s trikem. Pokud chcete vypadat elegantně a zároveň ne příliš formálně, pak je pro vás tato kombinace ideální volbou. K saku s trikem si můžete obléknout bavlněné kalhoty i rifle. Uděláte tak perfektní dojem, ať už se chystáte na večeři s přáteli, do kina nebo na rande. Stejně dobře zapůsobíte i v práci, pokud nemáte striktně daný dress code.


Původní cena triček: 649 Kč

Nová akční cena: 499 Kč

Ušetříte: 250 Kč


Navštivte kteroukoli značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI a nechte si ukázat další oblečení a doplňky v akci za skvělé ceny. Odborní poradci se vám budou rádi věnovat a pomohou vám s výběrem oblečení tak, abyste vypadali skvěle. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.


Otevírací doba o státních svátcích 5. a 6. července 2018

Čtvrtek 5. 7. OTEVŘENO

Pátek 6. 7. OTEVŘENO


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...