Aktuality

Dokonalé proměny mistra společenské etikety Ladislava Špačka

Ladislav Špaček 1
Pokud byste chtěli hledat dokonalost v oblékání, může Vám být příkladem mistr společenské etikety, pan Ladislav Špaček. Pro mnohé muže bude jistě skvělým vzorem jak se obléknout pro určitou událost. 

Každá společenská událost vyžaduje jiný charakter celkového outfitu pro muže. Pokud se oblékáme například na ples platí zde zcela jiná pravidla než oblečení do zaměstnání nebo na obchodní jednání.

Podívejte se na další snímky dokonalé proměny pana Ladislava Špačka.


Ladislav Špaček

PhDr. Ladislav Špaček je český spisovatel, televizní novinář a moderátor, pedagog, bývalý tiskový mluvčí prezidenta Václava Havla. Působil jako novinář ve zpravodajství Československé televize a následně jako mluvčí prezidenta republiky Václava Havla. V současnosti je znám především jako spisovatel a odborník na společenskou etiketu o níž napsal již několik knih. Přednáší na univerzitách, v organizacích a také pro širokou veřejnost.

Více informací o panu Ladislavu Špačkovi si můžete přečíst na jeho internetových stránkách nejen o společenské etiketě.

Dokonalé proměny pana Špačka

Snímky byly pořízeny v produkci Best Of - Magazín o úspěšných lidech ve svých profesích v Praze, v nádherných interiérech hotelu Radisson Blu Alcron, který sídlí ve Štěpánské ulici v Praze.


Ladislav Špaček 2
Ladislav Špaček 3
Ladislav Špaček 4

Jak se to dělá?

Abyste vypadali skvěle a udělali ve společnosti dojem, je potřeba alespoň základních znalostí společenské etikety z oblasti odívání. Pokud se chystáte do společnosti, je pro Vás taktéž důležité znát základní pravidla slušného chování, stolování a jiné. Vše o tomto tématu se můžete dočíst v knihách pana Ladislava Špačka. Například Nová velká kniha etikety nebo Malá kniha etikety pro každý den. Více informací o knihách s tématem společenské etikety. 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...