Aktuality

Muži z Pražského filharmonického sboru ve smokingu od BANDI VAMOS

Pražský filharmonický sbo...

Je nám velikým potěšenímm, že můžeme oblékat desítky mužů z Pražského filharmonického sboru do smokingů, smokingových košil, motýlků a společenské obuvi.

Pražský filharmonický sbor je špičkovým vokálním souborem s téměř osmdesátiletou tradicí. Mezi jeho koncertní partnery patří nejlepší světové orchestry, např. Berlínská filharmonie, Královský orchestr Concertgebouw v Amsterodamu, Vídeňská filharmonie, Orchestr lipského Gewandhausu, Symfonický orchestr BBC v Londýně, Bostonský a Sanfranciský symfonický orchestr a samozřejmě Česká filharmonie.

Pracuje s předními dirigenty, mezi nimiž nechybí Claudio Abbado, Daniel Barenboim, Jiří Bělohlávek, Pierre Boulez, Riccardo Chailly, Kurt Masur, Riccardo Muti, sir Simon Rattle a Michael Tilson Thomas.


Pražský filharmonický sbor

 

Pražský filharmonický sbo...
Pražský filharmonický sbo...
Pražský filharmonický sbo...


Pražský filharmonický sbor pracuje jako samostatné umělecké těleso pod vedením mladého talentovaného sbormistra Lukáše Vasilka. Soubor je značně flexibilní a jeho repertoár je velmi široký, sahá od vrcholného baroka až k soudobé hudbě a zahrnuje skladby kantátové, oratorní, symfonické i operní. K základním repertoárovým kusům patří Matoušovy a Janovy pašije Johanna Sebastiana Bacha, Korunovační mše a Requiem Wolfganga Amadea Mozarta, Missa solemnis a Symfonie č. 9 s Ódou na radost Ludwiga van Beethovena, Requiem Giuseppa Verdiho, Německé requiem Johanesa Brahmse, Stabat mater a Requiem Antonína Dvořáka, Symfonie č. 2 a 8 Gustava Mahlera, Glagolská mše Leoše Janáčka, Carmina burana Carla Orffa, Polní mše Bohuslava Martinů a další velká hudební díla.

Více informací si můžete přečíst na stránkách Pražského filharmonického sboru


Detaily pánského smokingu od BANDI VAMOS.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...