Aktuality

Bojíš se zkoušek? Čti, jak vyzrát na zkušební komisi

Takto má vypadat student ...
Na zkoušející děláš dojem svými vědomostmi. Ale co když je nemáš? Nikdo se přece nenaučí všechno. Znáš přísloví, že ŠATY DĚLAJÍ ČLOVĚKA?

Je všeobecně známá věc, že se za dobré a vhodné oblečení může skrýt hodně nedostatků. Jenže to má háček. Oblečení se musí umět dobře vybrat. Když si na sebe oblékneš například drahý a lesklý oblek - komisi provokuješ, protože působíš příliš okázale. Nebo máš červenou kravatu - dráždíš zkoušející, protože působíš příliš sebevědomě. Komise tě může potopit jen proto, že se jim nelíbí, jak jsi oblečený. Tvým cílem u zkoušky je uspět. Takže se v žádném případě nesnaž experimentovat. Drž se osvědčených návodů, které ti k tvému úspěchu pomůžou. Jak tedy na to?


Jak uspět u zkoušek?

Ke zkouškám si oblékni vždy matný a tmavý oblek, bez vzoru nebo bez bílých proužků ve stylu italské mafie. Není dobré před komisí machrovat, že na to máš. Podívej se na desítky značkových modelů pánských obleků BANDI, ze kterých můžeš vybírat. Levnější modely pánských obleků BANDI - modely ELDO nebo stylovější pánské obleky BANDI SLIM - VIP. Lesklých si ovšem nevšímej. To bys zabil.

Košili si oblékni jedině bílou, abys působil jako čistotný muž. Bílá košile je nejen znamením čistoty, ale také elegance. Kravatu vybírej světle modrou nebo světle zelenou. Jsou to jemné barvy, které neprovokují. Červené se určitě vyhýbej. Až budeš po zkouškách úspěšným manažerem, bude se ti při obchodních jednáních hodit. Pokud ti nejde uvázat kravatový uzel, buď v klidu a nestresuj. Podívej se na videonávod jak uvázat kravatový uzel. Tam najdeš ty nejlepší uzly. Podle těchto videí to uváže i malé dítě.

Příklad špatné volby koši...

Na snímku se podívej na příklad špatně zvoleného oblečení ke zkouškám. Ač se to nezdá, takto oblečený budeš komisi provokovat. Dej si také pozor při výběru bot. K pánskému obleku nos vždy šněrovací obuv černé a matné barvy. Nepřichází v úvahu žádné lesklé mokasíny ani látková obuv! Opět bys provokoval, protože bys působil příliš okázale. Boty si ke zkouškám vždy očisti. Když budeš mít špinavé boty, jako bys je neměl.

Pokud se správně oblékneš, budeš působit nejen dojmem slušného muže, ale také věrohodně. To znamená, že ti komise bude věřit i v případě, že umíš jen něco. A zase máš větší šanci na úspěch. Minimálně budeš mít jistotu, že tě nebudou chtít u zkoušky dusit. Proč by to také dělali, když před nimi stojí „jejich“ skvěle oblečený student a oni se nad ním rozplývají a v duchu si říkají, jak ho dobře za ty roky u nich na škole vychovali. ;-)


Tak hodně štěstí a nezapomeň! Něco se naučit musíš.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...