Aktuality

Muž roku 2013. Kdo se stal nejhezčím mužem České republiky?

Muž roku 2013

Kdo se stal nejhezčím mužem České republiky? 23. srpna se uskutečnil finálový Galavečer soutěže MUŽ ROKU. Porota spravedlivě vyhlásila vítěze z dvanácti finalistů, kteří bojovali o titul Muž roku 2013 v několika disciplínách. Nechyběla promenáda ve spodním prádle nebo velice kreativní volná disciplína.

Vítěz této prestižní soutěže, Antonín Beránek, bude reprezentovat Českou republiku na světové soutěži Mister International v Jakartě. Na vyhlášení sympatického jednadvacetiletého studenta z Brna se podílel také nejkrásnější Muž Světa Ali Hammoudem.

Výtěžek z finálového večera byl rozdělen na rehabilitaci Martinu Zachovi, vítězi Muž roku 2009. Dále Stacionáři Nona a také Ústavu sociálních věcí v České Skalici.

A kdo rozhodl, který muž vyhraje? Byla to porota složená z kulturně a společensky významných osobností. Jedním z porotců byl majitel módní značky Pánské obleky BANDI, Andrej Bandi Vámoš.

Při příležitosti vyhlášení Muže roku 2013 byl Michal Gajdošech zvolen nejhezčím Mužem roku Slovenské republiky ze všech předešlých ročníků. Díky tomu se Michal bude účastnit soutěže Mister International 2013 v Indonésii a bojovat o titul nejhezčího muže planety.

Letenku na tuto prestižní soutěž věnoval výherci majitel módní značky Pánské obleky BANDI, Andrej Bandi Vámoš.

Volba nejhezčího muže na světě proběhne již 21. listopadu 2013. O tento titul bude bojovat pouze jeden muž z každého státu.


Fotografie ze soutěže Muž roku 2013

Muž roku 2013
Muž roku 2013
Muž roku 2013
Předání letenky - Pánské ...
Předání letenky - Pánské ...
Předání letenky - Pánské ...
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...