Aktuality

Změní svou image Martin Zounar v seriálu Ordinace v růžové zahradě? Co se s ním stane?

Ordinace v růžové zahradě...
Ve čtvrtečním díle Ordinace v růžové zahradě 2, jste viděli Martina Zounara alias doktora Bobo Švarce, jak v oblečení od BANDI předvádí dokonalou souhru manžetových knoflíčku BANDI a hodinek. Viděli jste také, jak mu leží v žaludku nová kolegyně doktorka Andrea, se kterou neměl zrovna příjemné seznámení.

Sledujte další díl a nechte se překvapit s čím zase Bobo Švarc přijde a jestli se něco od BANDI opět na scéně objeví. Čtěte více a dozvíte se, které věci od BANDI měl Martin Zounar alias Bobo Švarc na sobě v minulém dílu.


Doktor, Bobo Švarc, se bude chystat na ples. Pánský oblek BANDI a další doplňky od BANDI už má z minulého dílu, ještě mu však něco chybí. Co mu odborní poradci z BANDI doporučili a PROČ? To se dozvíte již v úterý 21. 1. v dalším díle Ordinace v růžové zahradě 2, na TV NOVA od 20:20 hodin.


Na vaše dotazy jsme vám napsali, v jakém oblečení Martin Zounar vystupoval


- Luxusní pánský oblek BANDI, model V.I.P. II. Scorpion

- Pánská košile BANDI s dlouhým rukávem, v bílé barvě a s manžetovými rukávy

- Pánská kravata bílá, s károvaným vzorem – omlouváme se, tento model pánské kravaty je již vyprodán

- Elegantní manžetové knoflíčky LUX


Zda se BANDI povedlo či nepovedlo Bobo Švarce obléknout, zhodnoťte sami a napište nám. Vaši kritiku pište na náš Facebook BANDI VAMOS nebo kolegyním, které outfit připravily, na jejich e-mail adresy: Denisa Gróffová a Eva Šebestová.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...