Aktuality

Pozvánka pro ženichy a nevěsty na svatební veletrh Nevěsta v OSTRAVĚ

Novomanželé BANDI VAMOS ...

Nevěsty a ženichové, zveme vás na svatební veletrh Nevěsta v Ostravě. Přijďte si prohlédnout nádherné svatební obleky a další doplňky pro ženicha. Odborní poradci od BANDI vám vše na místě předvedou a vysvětlí tak, aby byl ženich na vaší svatbě hvězdou. Navíc je pro vás připravena tombola o hodnotné ceny.

Nevíte, jaký pánský oblek a doplňky vybrat pro ženicha na svatbu, aby vypadal dokonale? Vše se dozvíte na svatebním veletrhu v Ostravě, který se koná 15. - 16. března 2014

Svatební veletrh Nevěsta - Ostrava, hala GONG

Na svatebním veletrhu v Ostravě v multifunkční aule Gong se dozvíte také, proč se nesmí ženich svými doplňky barevně ladit se slavnostní tabulí, za jakých podmínek může mít košili s krátkým rukávem, nebo kterou obuv nesmíte na svatbě použít. Tyto důležité informace a další skvělé rady se dozvíte od odborných poradců BANDI na svatebním veletrhu v Ostravě. Jistě vám budou nápomocné k dokonalému vzhledu ženicha při vaši výjimečné události, jakou je vaše svatba. Přijďte se poradit.

Součástí veletrhu bude, kromě prezentace firem z různých oborů, také bohatý doprovodný program. Můžete se těšit na módní přehlídky svatebních šatů a obleků a také na spoustu zajímavých rad, tipů, triků. Nebude chybět ani soutěž o velice hodnotné ceny. Letos můžete vyhrát svatební šaty nebo dokonce diamantový prsten. Tak neváhejte a přijďte se podívat. Svatební veletrh v Ostravě se koná o víkendu 15. a 16. března 2014. Podívejte se na harmonogram veletrhu na stránkách Svatebního veletrhu Nevěsta, v Ostravě.

Veletržní expozice Pánské obleky BANDI

Těšíme se na vás.

Kdy: 15. -16. 3. 2014

Kde: Ostrava, areál Dolní Vítkovice, multifunkční aula GONG

Tip pro Vás

Chcete se na svatbě odlišit od ostatních mužů, kteří budou v pánském obleku? Podívejte se na nádherné pánské kravaty s kapesníčkem do saka. Kravatový set vyzdvihne úroveň vašeho oblečení a navíc budete vypadat jako pravý gentleman.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...