Aktuality

Zvládne herec Jan Čenský alias primář Suchý uvázat kravatový uzel v seriálu Ordinace v růžové zahradě?

Dana Morávková a Jan Čens...

Jak si poradí herec Jan Čenský alias primář Suchý s vázáním kravaty a jak bude v oblečení od BANDI vypadat? Na jakou událost se chystá a s kým na ni půjde? Dívejte se na další díl Ordinace v růžové zahradě 2, ve čtvrtek 27. února ve 20:20 na TV Nova.

Čtěte více a dozvíte se, které prvky oblečení od BANDI bude mít Jan Čenský na sobě oblečené ve čtvrtečním dílu Ordinace v růžové zahradě 2.


Primář Suchý se chystá spolu se svou přítelkyní, doktorkou Zdenou, na večerní společenskou událost. Zdeně se ovšem na oblečení od primáře pořád něco nezdá. Co jim odborní poradci z BANDI doporučili a PROČ? To se dozvíte již tento čtvrtek v dalším díle Ordinace v růžové zahradě 2.


V čem bude Jan Čenský alias primář Suchý oblečen?

- Luxusní pánský oblek BANDI, model V.I.P. II. Moretti

- Pánská košile BANDI s dlouhým rukávem, ve světle fialové barvě.

- Tmavě fialová pánská kravata BANDI.


Zda se BANDI povedlo či nepovedlo primáře Suchého obléknout, zhodnoťte sami a napište nám. Vaši kritiku pište na náš Facebook BANDI VAMOS.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...