Aktuality

Proměna šatníku Sámera Issy. V prodejně BANDI z něj udělali stylového elegána.

Sámer Issa v prodejně Pán...
Myslíte si, že nelze spojit pánskou společenskou módu a moderní rebelský styl? Omyl. Stačí znát pár triků a nebát se nového, tvrdí módní stylisti od BANDI. Chtěli tak dokázat, že dva úplně odlišné styly v oblékání jdou skvěle zkombinovat. A proto oblékli zpěváka Sámera Issu.

Spojili pánské obleky, košile i kravaty se Sámerovou extravagancí, osobitostí a uvolněným stylem. Výsledek zaskočil nejen populárního zpěváka, ale také všechny jeho fanoušky a média.

Jak proměna Sámerova stylu dopadla? Podívejte se do fotogalerie a nechte se inspirovat.


Sámer si zkoušel několik outfitů, ve kterých bude vystupovat na koncertech a dalších akcích. Chtěl změnu, chtěl být společensky oblečený, ale chtěl to být stále on. Stylisti od BANDI přesně věděli, co mu bude slušet. Výsledek si Sámer nemohl vynachválit. Když k outfitům navíc přidal svou čepku, brýle a náramky, nebylo pochyb, že obměna šatníku byla dobrá volba.

Popis outfitů

1. Outfit Exkluzivní bílý vyštíhlený oblek Adone nemusí být pouze pro ženichy na svatbu, jak si většina lidí myslí. Když se zkombinuje s růžovou barvou v podobě košile, kravaty a kapesníčku do saka, vznikne z toho stylový romantický outfit. Sámer si potrpí na detaily a dokonalou souhru doplňků. Takže když bílý oblek, tak i bílou koženou obuv a opasek. Což je navíc podle společenské etikety správně.

2. Outfit Kdo řekl, že muž má mít uvázanou pouze jednu kravatu? Stylisti Sámerovi vytvořili odvázanější a však pořád elegantní outfit. K vyštíhleným kalhotám a vestě z pánského obleku Fulvio mu oblékli černou košili a uvázali dvě kravaty v bílé a červené barvě. Aby byl celkový outfit dokonalý a podtrhl Sámerovu osobitost, na koženou obuv mu stylisti navlékli tkaničky v červené barvě. Tento outfit si zpěvák tak oblíbil, že doplňky v podobě košile kravaty nosí také k luxusnímu stříbrnému obleku Agostino.

3. Outfit Sámer se nejlépe cítí ve volném oblečení. Vlastně toho má rád na sobě co nejméně. Stylisti od BANDI mu v tom vyhověli a vynechali pro tento outfit pánský oblek. To ovšem vůbec nevadilo, protože vybrali exkluzivní volnočasovou košili s krátkým rukávem a kostičkovaným vzorem. Tím se zpěvákovi trefili přesně do jeho vkusu.


Fotografie ze zkoušky oblečení

Sámer Issa v prodejně Pán...
Sámer Issa v prodejně Pán...
Sámer Issa v prodejně Pán...
Sámer Issa v prodejně Pán...
Sámer Issa v prodejně Pán...
Sámer Issa v prodejně Pán...
Sámer Issa v prodejně Pán...
Sámer Issa v prodejně Pán...
Sámer Issa v prodejně Pán...


Více snímků ze zkoušení oblečení v prodejně Pánské obleky BANDI v Praze najdete ve fotogalerii.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...