Aktuality

Už jste stanovili datum svatby? Ženichové a nevěsty, zveme vás na svatební veletrh v Pardubicích.

Svatební veletrh Pardubic...
Ženichové a nevěsty, srdečně vás zveme na další ročník Svatebního veletrhu v Pardubicích. Veletrh bude probíhat ve dnech 30. – 31. ledna v budově ČSOB Pojišťovny na Masarykově ulici. Naleznete zde inspiraci pro svůj nejdůležitější den v životě.

Organizace a plánování svatby vyžaduje spoustu času a někdy i trpělivosti. Nenechávejte přípravy na poslední chvíli. Pokud se rozhodnete veletrh navštívit, rozhodně nebudete litovat. Chcete vědět, na co se můžete těšit? Čtěte dál.

AKCE JIŽ PROBĚHLA

Čekají vás dva dny plné přehlídek a informací ze současných trendů světové módy. K dispozici vám budou profesionálové svého oboru ze všech koutů České republiky.

Novomanželé před svatební...
Součástí veletrhu bude také výstavní expozice luxusních svatebních pánských obleků BANDI. Odborní poradci Pánských obleků BANDI vám představí jednotlivé modely obleků a jejich doplňků. A co víc? Poskytnou vám odborné rady a zodpoví všechny vaše otázky týkající se společenského oblékání. Budou vám k dispozici po celou dobu v oba dva dny konání Svatebního veletrhu v Pardubicích.

Pořadatelé veletrhu pro vás připravili také bohatý doprovodný program v podobě bohaté tomboly, tanečního vystoupení, zajímavých hostů, apod.

Těšíme se na vaši návštěvu!


Mohlo by vás zajímat

Věděli jste, že svatební vesty zdaleka nepatří k zastaralým kouskům vašeho šatníku? Právě naopak. Stávají se opět velice oblíbenou součástí svatebního obleku. Podívejte se na nabídku svatebních vest BANDI.


Nakupujte z pohodlí domova

Nakupujete rádi přes internet? Aktuální nabídku svatebních doplňků naleznete nyní také na e-shopu. Inspirujte se pestrou nabídkou kravat a manžetových knoflíčků v internetovém obchodu BandiVamos.cz. 


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...