Aktuality

Billboardová kampaň 2015 - Co Bůh stvořil, BANDI oblékne.

Billboard BANDI - Co bůh ...
Pánské obleky BANDI přichází s kontroverzní reklamní kampaní. "Co Bůh stvořil, Bandi oblékne". Toto heslo září do dálky na stovkách billboardových ploch po celé České republice společně s nahou postavou "Adama".

Ovšem původní grafický návrh vypadal trochu jinak. „Adam“ měl být tak, jako ho Bůh stvořil, tedy bez fíkového listu. Modelem této kampaně se stal bývalý finalista soutěže Muž roku, Michael Suchomel, který souhlasil tím, že bude na billboardech úplně nahý. 

Přečtěte si v článku rozhovor s majitele značky, Andrejem Bandi Vámošem. Dozvíte se například, proč se k takové reklamě rozhodl.


Jaký byl váš záměr při vymýšlení této reklamní kampaně?

Naším záměrem rozhodně nebylo vytvářet nějaké erotické aspekty. Chtěli jsme reklamu pojmout velmi umělecky. Jako například sochy či sousoší. To, že kampaň ve své grafické, vizuální podobě není tak "ostrá" a kontroverzní, jak původně měla vypadat, bereme jako jistý kompromis, které v životě prostě je třeba někdy udělat, abychom došli kýženého výsledku a cíle. I tak jsme já i můj tým a naši zákazníci s výsledkem velmi spokojeni.


Nebáli jste se kritiky?

To k tomu patří. Ale ve finále jsme po konzultaci s našimi právními experty, odborníky na marketing a PR, ale i s Radou pro reklamu došli k závěru, že žijeme stále v poměrně konzervativní zemi a ne všichni by smysl reklamní kampaně pochopili správně. Navíc jsme nechtěli mít na svědomí možný nárůst dopravních nehod, kterých by se asi především řidičky, míjející tyto billboardy s mužem 'dole bez', mohly dopouštět.


Jaká byla kritéria pro výběr "Adama"?

Do kampaně jsme nehledali prvoplánového a typicky vystylovaného modela, nýbrž takzvaně "muže z lidu", s nímž se dnes kdejaký mladý muž může lehce ztotožnit a toto se nám myslím povedlo. 


Náhled billboardu BANDI 2015. Foto: Pánské obleky BANDI
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...